Facebook Google+ Twitter

Kim Dzong Il wizytował fabryki?

Północnokoreańskie media dementują kolejne pogłoski o złym stanie Kim Dzong Ila. Na dowód publikują kolejne zdjęcia ukochanego przywódcy Kim Dzong Ila. Tym razem Kim Dzong Il miał odwiedzić dwie fabryki.

Północnokoreańska agencja informacyjna KCNA podała we wtorek, że Kim Dzong Il wizytował dwie fabryki, w tym wytwórnię kosmetyków. Drugim zakładem, który omiał odwiedzić Kim, jest Rakwon Machine Complex, gdzie miał pochwalić pracowników za wykonanie do końca października planu określonego na cały rok.

Nie wiadomo czy opublikowane dziś zdjęcia są autentyczne. Dzisiejsza informacja ma na celu zdementowanie pogłosek o ciężkiej chorobie 66-letniego przywódcy, który w sierpniu i październiku miał przejść dwa udary mózgu, których skutkiem jest niedowład lewej strony ciała i problemy z mową.

W październiku media Korei Północnej podały, że Kim Dzong Il miał oglądać Festiwal Sztuki Wojskowej. Jeszcze wcześniej opublikowano zdjęcia z wizytacji w dwóch jednostkach wojskowych. Autentyczność tych zdjęć została natychmiast podważona. Warto też pamiętać, że Kim Dzong Ila nie było na uroczystościach z okazji 60-lecia niepodległości Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej.

Na podstawie: www.tvn24.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.