Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2613 miejsce

Kim jest Elena Lola Loli?

Aktorka Elena Leszczyńska znana z filmu "Mała Moskwa" i seriali m.in. "Usta Usta", "Aida", "Barwy szczęścia", prezentuje swoje nowe oblicze!

Artystka z głową pełną kolorów i pomysłów stawia na grafikę, choć nie rezygnuje z aktorstwa... / Fot. Fot. Charles
Elena Lola Loli, (bo taki przyjęła pseudonim artystyczny) oprócz aktorstwa zajmuje się także…grafiką. Obecnie jest studentką ASP w Warszawie i przygotowuje się do obrony dyplomu w 2014 roku. Artystka tworzy oryginalne rysunki, które prezentuje na wystawach. Ostatnią mieliśmy przyjemność zobaczyć na Składzie Obrazów MABELLINI DELIO w Warszawie, ul. Tatrzańska 9. Wystawa potrwa do 20 grudnia, jednak część prac została przeniesiona do Galerii Art Pistols w Wilanowie. Swoje prace tworzy w technice mieszanej, głównie używa do tego pasteli i farb akrylowych. Elena mówi o swoich pracach "Obrazki powstały w wyniku przecięcia sfery niebieskiej na dwie części, wyznaczając granicę pomiędzy przestrzenią widoczną dla obserwacji i niewidoczną".
Wystawa prac Eleny / Fot. Fot. Marlena Rytel
Artystka z głową pełną kolorów i pomysłów stawia na grafikę, choć nie rezygnuje z aktorstwa - w nowym roku będziemy mogli zobaczyć ją w najnowszym filmie Waldemara Krzystka "Fotograf".
Artystka z głową pełną kolorów i pomysłów stawia na grafikę, choć nie rezygnuje z aktorstwa... / Fot. Fot. Charles

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.