Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6679 miejsce

Kim jest Natalia Wrona, córka najpopularniejszego człowieka w Polsce

Natalia Wrona ma już za sobą wielkie osiągnięcia w kategorii wiekowej "Młodych jeźdźców", w której jest zeszłoroczną Mistrzynią Polski. Na co dzień studiuje psychologię w SWPS w Warszawie.

Natalia Wrona / Fot. Katarzyna BorynaNatalia ma 21 lat i jest równie skromna, jak jej ojciec. Prawdziwą pasją córki najpopularniejszego człowieka w Polsce jest jeździectwo.

Na co dzień, Natalia jest studentką psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Od 7 już lat, jest członkinią Kadry Narodowej w konkurencji "Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego".Miłość do koni jest jej prawdziwą pasją. Jako dziecko prosiła rodziców, by kupili jej konia, deklarując, że jeśli spełnią to życzenie, to nigdy więcej nie poprosi o żaden prezent na jakąkolwiek okoliczność.

Natalia Wrona MP Juniorów Jaroszówka 2006 Tacyt / Fot. Z archiwum rodzinnego Natalii WronaAwaryjne lądowanie samolotu pilotowanego przez jej ojca oglądała w telewizji. Nie miała żadnych wątpliwości co do tego, że wszystko będzie dobrze. Tadeusz Wrona z mistrzowską precyzją posadził Boeinga 767 bez podwozia na pasie warszawskiego lotniska Okęcie. Jego umiejętności uratowały życie 231 osób.
Natalia jest bardzo dumna ze swojego ojca.

- To co zrobił, jest WIELKIE! =zaznacza w naszej rozmowie.
Jakie ma plany na przyszłość? Jeździectwo,jeździectwo i jeszcze raz jeździectwo.

MP Juniorów Strzegom 2005, Tacyt Natalia Wrona / Fot. Z archiwum rodzinnego Natalii Wrona"W wieku 11 lat nie miałam zielonego pojęcia na temat kryteriów jakimi powinno kierować się przy zakupie konia, ten nabytek okazał się również nietrafiony. Zniechęciło to moich rodziców do inwestowania we własne konie na dobrych parę lat. Mnie natomiast zmotywowało jeszcze bardziej do pogłębiania swojej wiedzy na temat tych niesamowitych zwierząt i do zdobywania umiejętności jeździeckich. Od tego czasu bazowałam wyłącznie na koniach mojej ówczesnej trenerki" - pisze na swojej stronie internetowej Natalia.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

AC
 • AC
 • 14.11.2011 14:36

Jeśli dzięki kpt Wronie stanie się nieco głośniej o najtrudniejszej dyscyplinie jeździectwa jaką jest Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego, będę bardzo wdzięczna. Ciekawe było by przeczytać wspomnienia Pani Natalii z początków jej jeździeckiej kariery, oraz jej rodziców o tym jak sobie radzili z trudnościami związanymi z kosztami, brakiem informacji, brakiem wsparcia dzieciaków przez trenerów czy związek jeździecki w tym trudnym sporcie. Jak słyszę jak "działacze" PZPN zarabiają po 50 tys miesięcznie, , a tymczasem jeździectwo nie wspierane jest w ogóle, pomimo tego, że jest o niebo bardziej kosztowne dla zawodnika, a znacznie bardziej widowiskowe od piłki nożnej to robi mi się smutno...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Czytelnik
 • Czytelnik
 • 13.11.2011 14:26

To takie ''superexpresowe'' wtrynianie się życie prywatne ludzi...Dajcie spokój jego rodzinie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Beata Traciak
 • Beata Traciak
 • 04.11.2011 09:06

@ stary-
Natalia ma talent i jest bardzo ambitną dziewczyną. Czy nie warto pokazać światu, jak wiele już osiągnęła? pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń
stary
 • stary
 • 04.11.2011 04:59

Bardzo lobię czytać o pięknych ludziach, o których nic nie wiemy dopóki nie wydarzy się coś niezwykłego. Dzięki Pani Beato. Pani Natalii życzę mistrzostwa świata i udanych startów bez "lądowania",a Panu Tadeuszowi przeciwnie ;zawsze udanego lądowania.Jak mówi przysłowie jabłko pada nie daleko od jabłoni.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Hmm
 • Hmm
 • 04.11.2011 00:21

Cały czas myślałem że w24 mają być czymś lepszym od popularnych serwisów, ale widzę że to zawsze jedna i ta sama pogoń za tanią sensacyjką...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję Natalko i Panu, Panie Tadeuszu, za skomentowanie materiału, który Państwo przeczytali. Nie dziwię się, że jesteście dumni z córki. Pozdrawiam serdecznie całą rodzinę:-)

Panie Krystianie, bez obaw z tą lodówka.-postawimy ochroniarza:-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeszcze trochę a facet będzie bał się lodówkę otworzyć z obawy przed nawiedzonym reporterem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
eSKa
 • eSKa
 • 03.11.2011 21:51

@Komentator
Jak Pana to nie interesuje,to proszę nie czytać..
Mnie i córkę -owszem :)Z przyjemnością poczytałyśmy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Komentator
 • Komentator
 • 03.11.2011 20:27

Matko, a kogo obchodzi kim jest córka pana Wrony?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.