Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4152 miejsce

Kim jest rentier? Wywiad z "człowiekiem sukcesu"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-09-13 18:23

Jak osiągnąć sukces i pełną niezależność finansową? Na te i podobne pytania znajdziecie odpowiedź w wywiadzie jaki udało mi się niedawno przeprowadzić z młodym człowiekiem sukcesu.

Jak to możliwe by w tak młodym wieku osiągnąć w pełni niezależność finansową i jak pokierować swoim losem by poczuć smak wolności i pełen komfort życia? Jak to możliwe, że tak wielu młodych i dobrze zapowiadających się absolwentów szkół wyższych wciąż ma problemy ze znalezieniem dobrej pracy, a inni zupełnie tego problemu nie mają? Co zrobić i jak pokierować swoim losem by to zmienić? Jak uwierzyć we własne umiejętności i czy połączenie pasji z pracą jest w ogóle możliwe w dzisiejszych czasach? Na te i podobne pytania znajdziecie odpowiedź w wywiadzie jaki udało mi się przeprowadzić z..., no właśnie z kim - tego dowiecie się już z treści. Zapraszam do świata SUKCESU.

Myślę, że możemy powiedzieć, że jest Pan bardzo młodym człowiekiem sukcesu. Jak zaczęła się Pana przygoda z biznesem?
- Jak się zaczęło? Pochodzę z rodziny, która jest w 100 proc. etatowa. Moje pierwsze doświadczenia związane z biznesem były takie, że jak miałem 6 lat to rodzice zapisali mnie na naukę gry na pianinie i wówczas na lekcje nauki gry na instrumencie jeździliśmy razem z kuzynką, która jest w tym samym wieku co ja. Jak pamiętam rodzice kuzynki od zawsze prowadzili firmę, więc mój pierwszy kontakt z biznesem był taki, że zawsze wujek miał najlepszy samochód w okolicy.

Można powiedzieć, że to były moje pierwsze kontakty, czy też wrażenia wynikające z obserwacji związanych ze światem biznesu. Później jakoś nigdy nie myślałem o finansach, ani o takich rzeczach i było dla mnie czymś naturalnym, że będę się uczył, studiował, a później dostanę dobry zawód i będę pracował, bo takie modele wyniosłem z domu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.