Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

406 miejsce

Kim jest Robert Złotkowski – obecny trener Przemka Salety?

W tamtych czasach był jednym z największych talentów sportowych w Polsce. Jednak skomplikowane koleje losu nie pozwoliły mu pokazać całego swego talentu.

Robert Złotkowski - wspaniały zawodnik zawodowego Kick-boxingu i profesjonalnego boksu. Dzisiaj zajmuje się trenowaniem i to mu sprawia wiele przyjemności / Fot. Menu Group „Właściwie trudno stworzyć jednolity wizerunek Roberta. Jest on przede wszystkim zawodowcem, profesjonalistą, fighterem, ale również oddanym przyjacielem. Twardo stąpa po ziemi, konsekwentnie walczy o swoje zachowując wrażliwość na krzywdę ludzi i zwierząt. Lubi mocne, wstrząsające kino akcji, książki z nutą fantazji, teatr, kuchnię pochodzącą z różnych zakątków świata, jest smakoszem win” – tak o Robercie Złotkowskim obecnym trenerze Przemka Salety, utytułowanym kick-bokserze i bokserze mówi narzeczona Kasia Kołamajska


Robert Złotkowski i Przemysław Saleta podczas treningu / Fot. Menu Group Już w czasach akademickich Robert wyróżniał się spośród swoich kolegów. Jako student warszawskiego AWF-u wychodził do ringu i „niechcący robił krzywdę”. Zawsze skromny, uprzejmy, wiecznie uśmiechnięty. Do sportu podchodził bardzo poważnie. Był encyklopedycznym przykładem sportowca, nie pił, nie palił, nie imprezował. Mimo tego zawsze otoczony ludźmi, w centrum zainteresowania, przyciągał ich jak magnes. Ciężko pracował na swoje sukcesy. We wszystkie treningi wkładał całe swoje serce, przychodził na nie pełen motywacji do ciągłego doskonalenia siebie i swoich umiejętności. W tamtych czasach był jednym z największych talentów sportowych w Polsce. Jednak skomplikowane koleje losu nie pozwoliły mu pokazać całego swego talentu. Dziś jest doskonałym trenerem. Ze swoimi podopiecznymi pracuje równie intensywnie jak sam kiedyś pracował nad swoją formą. Obecnie pracuje z Przemkiem Saletą przygotowując go do jego ostatniej walki w życiu.
Szczęśliwa para Kasia Kołamajska i Robert Złotkowski - razem równiez prowadzą treningi w "Zacisze Jogi" / Fot. Menu Group
„Dużo wymaga, krzyknie kiedy to konieczne, kiedy trzeba podkręci tempo, a wszystko po to, żeby czegoś nauczyć. Jest twardy, a o tym najlepiej wiedzą jego zawodnicy. Czuje się za nich odpowiedzialny, tak samo jak za swoją rodzinę. Dzięki swemu uporowi i konsekwentnemu dążeniu do założonych celów daje swej rodzinie ogromne poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa” – podkreśla nażeczona Roberta, która jest wybitnym specjalistą od jogi. Kasia i Robert posiadają własny ośrodek w Warszawie “Zacisze Jogi” , który łączy terapię jogą z psychosomatycznym funkcjonowaniem ciała. Ten osobliwy ośrodek współpracuje z zawodowymi pięściarzami, fighterami, którzy razem z Robertem trenują koncentrację, umysł i ciało przed walkami.

Izabela Okarmus, Bogdan Węgrzynek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.