Facebook Google+ Twitter

Kim jest ten Christofer Luca? Bob One i Zeus na jego bicie!

Christofer Luca to producent, który zasilił właśnie szeregi MaxFloRec. 23.02 na MaxFloRecTV trafił nowy klip artysty. Wokalnie w utworze udzielili się: Bob One i Zeus. Singiel zatytułowany „Dzień po dniu” jest zapowiedzią płyty

Christofer Luca nowym producentem w wydawnictwie muzycznym MaxFloRec / Fot. Renata Starowicz„Promujemy ambitną muzykę, poruszając się przede wszystkich w gatunkach muzycznych, takich jak: rap/hip-hop, reggae, ragga, dancehall, soul, r'n'b, elektronika i funk. Współpracujemy głównie z artystami odciętymi od stołecznej pępowiny” – czytamy w opisie agencji MaxFloRec na jej oficjalnej stronie. Potwierdzeniem tego założenia z pewnością jest wydarzenie z 23.02. Do zespołu producentów MaxFlo w składzie: DiNO, DonDe, Greg/Miliony Decybeli, Ryan Sound, Snobe Beatz i Zetena oficjalnie dołączył katowiczanin kryjący się pod pseudonimem Christofer Luca.

„Kim jest ten Christofer Luca?”


Na dobry początek Christofer prezentuje singiel „Dzień po dniu”. – Bob One i Zeus to dwaj bardzo dobrzy (jeśli nie najlepsi w Polsce) poeci czy tekściarze. Obaj mocno pracują nad stylem i flow. Mimo że wywodzą się z różnych środowisk artystycznych i na „pierwszy odsłuch” ich style znacznie się różnią, to jest między nimi wiele podobieństw – mówi Luca o gościach swojej pierwszej produkcji. – Na dogranie się do „Dnia po dniu” zaprosiłem Zeusa już 3 lata temu. Kiedy chwaliłem się tym faktem przed znajomymi, pytali mnie: „kim jest Zeus?”. Dzisiaj każdy pyta: „kim jest ten Christofer Luca?” – śmieje się producent.Chociaż utwór „Dzień po dniu” zwiastuje debiutancki album producenta, Christofer Luca nie jest totalnym „świeżakiem”. Pierwsze produkcje tworzył już 15 lat temu. Był odpowiedzialny za muzykę i rap na płycie „Made in Poland” MCF-a. Jego muzyczną świadomość rozwinęły podróże – kilkakrotnie wyjeżdżał do Stanów Zjednoczonych, zatrzymując się m.in. w Teksasie, Nowym Jorku czy Kalifornii.

Będzie oldschool, będzie brudno, ale będzie też współcześnie


Pierwszy krążek Christofera będzie mieszanką utworów napisanych w ciągu ostatniej dekady. – Już dziś mogę zdradzić, że mój album będzie wynikiem wszystkiego, czym inspirowałem się przez ostatnie 10 lat. Oddam energię, którą dostałem od bliskich, znajomych i tych, których twórczość cenię. Będzie oldschool, będzie brudno, ale będzie też współcześnie – zapowiada Luca. – Zaprosiłem do stworzenia albumu kilkudziesięciu gości, w tym raperów wprost z USA – dodaje.

Jeśli chcesz być na bieżąco z klipami tego artysty, subskrybuj kanał MaxFloRecTV na YouTubie.

***
Christofer Luca (właśc. Łukasz Siekanowicz) – polski raper i producent muzyczny, ur. w Katowicach, rocznik '81. Z wykształcenia PR-owiec i psycholog biznesu. Karierę muzyczną zaczyna budować już na przełomie 2000 i 2001 r., działając w ekipie Emcefalograf. Jego produkcje pojawiają się na składance „19 Południk”. Współpracuje wówczas z takimi artystami, jak: Rahim, Fokus, Żorski, Bas Tajpan, IGS czy HST. W roku 2002 ukazuje się płyta MCF-a zatytułowana „Made in Poland”. Christofer Luca jest odpowiedzialny zarówno za jej warstwę producencką, jak i za rap. Dodatkowo zostaje autorem okładki wydawnictwa. Gościnnie na krążku pojawiają się: Tede, Borixon, Fokus, Magiera i Laska, DJ Eprom oraz DJ Bambus. W tym samym czasie Luca kontynuuje swoje zagraniczne wojaże. Zatrzymuje się m.in. w Teksasie, Nowym Jorku i Kalifornii. Dzięki wyjazdom nawiązuje współpracę m.in. z KJ Hinesem i Justicem Leaguem, co w przyszłości odciśnie piętno w jego twórczości. W lutym 2015 r. oficjalnie dołącza do grona producentów muzycznych działających pod szyldem MaxFloRec. Na co dzień artysta pracuje jako grafik i fotograf.

Źródło: www.maxflo.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.