Facebook Google+ Twitter

Kim są sympatycy Palikota?

Janusz Marian Palikot dowodzi "że musi być chamem", po to, aby osiągnąć sukces w polityce. Palikot twierdzi, że jego Ruch ma około 18-20 proc. poparcia. Kim są sympatycy Ruchu Palikota i czym się kierują?

Słowa Palikota mnie zszokowały, bo jak może nie zastanawiać takie zdanie: "Jak będę mówić tylko mądre rzeczy, to naprawdę będę miał tylko 4 proc. poparcia", jeżeli ten sam Palikot twierdzi, że dla osiągnięcia swojego sukcesu w Polsce on "musi być chamem", a jeszcze dodaje "nie da się osiągnąć sukcesu w polityce, stawiając tylko na sam intelekt".

Czy student Wydziału Filozofii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego może dysponować taką "filozofią życiową"? Gdzie nabył takie wzorce zachowania? Na KUL, czy już później na Uniwersytecie Warszawskim? Jak wygląda postrzeganie przez jego umysł jego własnych stanów? Jak postrzega samego siebie i jaką ma tego świadomość? Przecież w pracy magisterskiej, którą obronił, pisał o apercepcji u Kanta.

Co myślą i jak się czuje te 20 proc. sympatyków RP, gdy słyszą z ust swojego lidera, że 4 proc. jego sympatyków zdobył przy pomocy swojego intelektu, a aż 16 proc. z nich tym, "że musiał być dla nich chamem"? Czy ci sympatycy naprawdę nie czują jak Palikot ich ocenia? Episkopat kiedyś stwierdził, że "katolik głosuje na katolika", więc czy to nie znaczy, że w RP "... głosuje na chama"?

Kim więc są ci sympatycy RP i Palikota?

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Panie Arkadiuszu!
"Pecunia non olet"! Na ogół nie śmierdzi bo jego kapitał jakoś dziwnie pachnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju!
Palikot dobrze wie, że głos chama, tak samo się liczy jak głos profesora, i tym sposobem pokazał jak dba o "słupki wyborcze". Tylko czy my wszyscy mamy się temu poddać? Dziwie się tylko Aleksandrowi Kwaśniewskiemu i jego zonie, że uznali go za Nowoczesną Lewicę godną poparcia. Dla rozbicia lewicy taka koalicja to marzenie więc może jak dawniej bywało taki jest ich cel?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla Janusza Palikota (po co ten Marian?) polityka jest kolejnym rynkiem, sferą biznesu.
Uważam, że polityka go przerasta, to szczyt jego kompetencji...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju!
Kto szuka zawsze coś znajdzie. Mnie martwi że nie widać poprawy wśród wyborców którzy zbyt łatwo dają się nabrać np. Tymińskiemu na czarną teczkę i jego miliony, lub Palikotowi na świński ryj i sztucznego fallusa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Myślałem, a nawet byłem pewien że Palikoty ruszą tu do szturmu.
Przeliczyłem się - tym 4 procentom kulturalnych po prostu wstyd, a te niekulturalne ...... nie umieją przecież pisać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.