Facebook Google+ Twitter

Kinga Rusin traci fanów?

Znana dziennikarka i prezenterka Kinga Rusin ma wielu fanów. Są tacy, którzy znają ją tylko z ekranu telewizora, ale dyskutują o niej na forum internetowym. Od pewnego czasu jednak tych rozmów jest coraz mniej. Czyżby Kinga ich znudziła?

screen z forum www.kingarusin.ok1.pl / Fot. www.kingarusin.ok1.plKindze Rusin ostatnio bardzo się powodzi i to nie tylko w telewizyjnej karierze. Jej firma kosmetyczna przynosi bardzo wysokie dochody, a dodatkowo wydała książkę, która sprzedaje się wyśmienicie i niebawem planowany jest drugi nakład.

Od marca 2007 roku funkcjonuje forum internetowe założone przez fanów Kingi Rusin. Można tam znaleźć między innymi działy prezentujące styl ubierania się prezenterki czy też dział, w którym prezentowane są wpadki Kingi. Ciekawym aspektem forum jest wypowiadanie się jego członków o Kindze w sposób obiektywny; nie ma zasady, że trzeba mówić o "gwieździe" w samych superlatywach. Poza tym mało jest tematów dotyczących jej ex-męża Tomasza Lisa.

Na www.kingarusin.ok1.pl ARCTICA pisze o Rusin: "Praca Kingi zasługuje na uznanie, przede wszystkim podoba mi się w niej jej: komunikatywność, szacunek do rozmówców, profesjonalizm, luz i otwartość, ale jednoczesne trzymanie ręki na pulsie (patrz: wyżej), autentyczne zdziwienie światem (czasem trochę dziecinne???)"

Takich wpisów w ostatnim czasie na forum jest bardzo mało. Użytkowników znudziła osoba Kingi Rusin, a może nie znajdują już tak wiele czasu na śledzenie tego miejsca? Powodem do zmartwień może być też królujący ostatnio SPAM, który zadomowił się w najpopularniejszych wątkach forum.

Główną przyczyną powolnego rozpadu forum może być odejście głównego opiekuna czyli Piotra Stępnia - założyciela forum: ""Kiedy zakładałem forum, nie wiedziałem, że zdobędzie ono taką popularność. Nie stawialiśmy na reklamę, ani większą promocję. Stali forumowicze, to była największa siła tego forum. Z kingarusin.ok1.pl rozstałem się rok temu. Było naprawdę bardzo sympatycznie i elitarnie" - mówi Piotr.

Może to znak, że Kinga Rusin traci fanów, przynajmniej w gronie internautów. Słyszałem także ostatnio, że ludzie serfujący po sieci narzekają na przesycenie prezenterką. Tak czy inaczej, Rusin odniosła wielki sukces, bo przecież nikomu nie kazała zakładać forum dotyczącego jej osoby, a mimo to aktywnie działa.

Podobno Kinga od czasu do czasu śledzi stronę, a jej starsza córka Pola założyła nawet konto.
Swoją drogą niewielu polskich celebrytów ma fora internetowe o własnej osobie założone przez fanów. Może to kolejny krok do sukcesu ? Może ... Jednak jako wielki fan Kingi chciałbym żeby forum utrzymało się jak najdłużej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

kz
  • kz
  • 05.12.2010 12:02

Kinga NIE TRACI FANÓW. Jestem jej zagorzałą zwolenniczką i moja odpowiedź na pytanie zawarte w tytule artykuły brzmi zdecydowanie NIE. Pozdrowienia dla Kingi i wszystkich Jej fanów :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie ma większego zmartwienia nas Polaków nad to, że Kinga Rusin traci fanów. Super news.Ocena 0*.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.