Facebook Google+ Twitter

„Kings On Ice. Tribute to Chopin”

Już 27 lutego w Warszawie, na finał Zimowego Narodowego, wystąpią topowi międzynarodowi łyżwiarze. Gwiazdy zaprezentują się w dwóch zupełnie nowych programach, dowolnym i do muzyki Fryderyka Chopina w wykonaniu Włodka Pawlika.

 / Fot. Kings On Ice. Tribute to Chopin „Kings On Ice. Tribute to Chopin” to światowej klasy show na lodzie w wykonaniu najlepszych łyżwiarzy świata, w tym mistrzów olimpijskich. „Kings On Ice. Tribute to Chopin” w spektakularny sposób łączy elementy rozrywkowe ze sportem, klasyczne łyżwiarstwo z akrobacjami na łyżwach i wyjątkową muzyką.

27 lutego, na PGE Narodowym w Warszawie, gwiazdy łyżwiarstwa zaprezentują dwa zupełnie nowe programy, które z pewnością zaskoczą widzów! Program dowolny to niesamowity popis kunsztu łyżwiarskiego, artystycznego i akrobatycznego. Z kolei druga część, do muzyki Fryderyka Chopina, to niepowtarzalne połączenie klasycznego łyżwiarstwa na światowym poziomie do wyjątkowej muzyki największego polskiego kompozytora w wykonaniu Włodka Pawlika, zdobywcy nagrody Grammy.
Wśród gwiazd, które wystąpią w rewii „Kings On Ice. Tribute to Chopin” pojawi się legenda łyżwiarstwa – Jewgienij Pluszczenko, wielokrotny medalista olimpijski, Mistrz Świata i Mistrz Europy, a także Stephane Lambiel, Tomas Werner, Adelina Sotnikova, Mistrzyni Olimpijska z Soczi oraz wielu innych utytułowanych łyżwiarzy.

„Kings On Ice” już od 7 lat zdobywa uznanie gości na całym świecie. To spektakularna rewia, która przyciąga tłumy. W ubiegłym roku gościła ona po raz pierwszy w Polsce. Show na żywo obejrzała rekordowa liczba widzów, ponad 19 tysięcy! W tym roku czołówka światowego łyżwiarstwa ponownie wystąpi w Warszawie z nową rewią „Kings On Ice. Tribute to Chopin”.

Ceny biletów:

Kategoria IV / V - 79 PLN / 49 PLN Category IV/V – 79 PLN/ 49 PLN
Kategoria III - 139 PLN Category III – 139 PLN
Kategoria II - 169 PLN Category II – 169 PLN
Kategoria I - 189 PLN Category I – 189 PLN

Strefa Premium - 369 PLN - Cena Pakietu zawiera: miejsca z doskonałą widocznością na show, VIP Catering oraz alkohol w eleganckiej sali, dedykowana obsługa kelnerska, dedykowana recepcja VIP Concierge, osobne wejście VIP, asysta hostess, dostęp do Wi-fi, bezpłatne miejsce parkingowe (przy zakupie minimum 4 biletów)

Strefa KOI - 399 PLN - Cena Pakietu zawiera: miejsca z doskonałą widocznością na show, VIP Catering oraz alkohol w eleganckiej sali w bezpośrednim sąsiedztwie miejsc, dedykowana obsługa kelnerska, dedykowana recepcja VIP Concierge, osobne wejście VIP, asysta hostess, dostęp do Wi-fi, bezpłatne miejsce parkingowe (przy zakupie minimum 4 biletów)

Bilety dostępne na: https://bilety.zimowynarodowy.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.