Facebook Google+ Twitter

Kino dla kobiet nie tylko w Warszawie. Sprawdź, gdzie i kiedy

Projekcje kinowe dla kobiet to połączenie projekcji filmu, który najlepiej będzie odpowiadał kobiecym gustom, z udziałem w różnego rodzaju atrakcjach. Imprezy kinowe dla kobiet organizują kina w całej Polsce. Sprawdź, gdzie i kiedy.

 / Fot. Urszula Chrobak, Helios Seanse kinowe tylko dla kobiet to pomysł, w jaki angażuje się wiele kin. Projekcje dedykowane tylko paniom mają sprawić, że kobiety częściej będą odwiedzały sale kinowe. Oprócz filmów, organizatorzy oferują liczne atrakcje i konkursy z nagrodami. Można obejrzeć pokaz mody, porozmawiać z gwiazdą kina, albo uczestniczyć w koncercie kapeli podwórkowej. Projekcje tylko dla pań cieszą się dużą popularnością.

Które z kin oferują tego typu wydarzenia?

Sieć kin Helios proponuje paniom specjalny cykl seansów zatytułowany "Kino Kobiet".
- Specjalne projekcje z cyklu "Kino Kobiet" odbywają się raz w miesiącu we wszystkich kinach Helios w poniedziałki, środy lub czwartki, (każde kino samo proponuje dogodny termin). Staramy się, aby co miesiąc odbywał się pokaz filmowy z cyklu "Kino Kobiet" - powiedziała w rozmowie z Wiadomościami24.pl Urszula Komsta, odpowiedzialna za projekt "Kino Kobiet".

Oprócz projekcji filmowych sieć kin Helios oferuje paniom również udział w różnego rodzaju wydarzeniach. - W każdym z kin jest kilka osób czuwających nad organizacją interesujących atrakcji, które towarzyszą pokazom filmowym. To jest ten moment, w którym mogą się wykazać najbardziej kreatywni pracownicy firmy. W związku z tym przed seansami odbywają się m.in. pokazy taneczne, pokazy mody oraz spotkania z ciekawymi ludźmi - dodaje Urszula Komsta.

W październiku w ramach "Kina Kobiet" będzie można zobaczyć film "Paryż - Manhattan". Seanse odbędą się 22, 24 i 25 października (w zależności od konkretnego kina).

"Kino Na Obcasach" to propozycja Multikina dla wszystkich pań. Jest to cykl stworzony z myślą o kobietach, który ma je zachęcać do częstych wizyt w kinie. Co ciekawe, filmy, które można zobaczyć to zwykle pokazy przedpremierowe. Niekiedy panie same mogą wybrać film, który chcą obejrzeć. Wystarczy zagłosować w sondzie na jedną z podanych propozycji. Oprócz projekcji filmowych Multikino oferuje również liczne atrakcje dla przybyłych pań, takie jak konkursy, degustacje czy pokazy.

"Kino Na Obcasach" odbywa się w każdy pierwszy wtorek miesiąca o godzinie 20.00. W listopadzie w ramach cyklu będzie można obejrzeć przedpremierowo film "Tylko nie miłość" (polska premiera - 9 listopada).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 04.10.2012 16:21

rzadko mi się to zdarza, ale w tym wypadku żałuję, że nie jestem kobietą

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.