Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23309 miejsce

Kino Letnie Malta w Poznaniu. Jakie filmy będziemy mogli obejrzeć?

Za amatorami oglądania filmów na dużym ekranie pod chmurką już pierwszy seans. Tegoroczny sezon otworzył film "Incepcja". Co warto wiedzieć, wybierając się do kina i jakie filmy będziemy mogli obejrzeć w tym roku?

 / Fot. Maltaski/materiały promocyjneKino Letnie Malta znajduje się przy stoku narciarskim. Jego widownia mieści się w ogródku gastronomicznym, co jest jednym z wielu powodów, aby wybrać się właśnie do Kina Letniego Malta.

- Kino Letnie MALTA SKI jest wyjątkowe. W niepowtarzalnej atmosferze w otoczeniu zadbanego ogrodu z pięknymi roślinami, w wyjątkowej, romantycznej scenerii Jeziora Maltańskiego można oglądać filmy, siedząc na widowni zaaranżowanej na ogródek gastronomiczny. Tak więc, oprócz filmów, można tu się posilić, wypić coś zimnego i doskonale się bawić - mówi dla Wiadomości24.pl Ewa Lewandowska, Specjalista ds. PR Malta Ski.

Kino jest bardzo popularne wśród mieszkańców miasta i turystów - Nasze kino cieszy się
ogromną popularnością wśród mieszkańców Poznania już od 7 lat. Co roku odwiedza je mnóstwo wielbicieli kina pod chmurką - mówi Ewa Lewandowska. Nie jest to jedyne kino letnie w Poznaniu, ale najdłużej działające i najbardziej znane - Kino Letnie MALTA SKI nie jest jedynym kinem letnim w Poznaniu, ale jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w naszym mieście, gdyż mieści się w wyjątkowej scenerii, a również repertuar jest tak układany, że każdy znajdzie coś dla siebie - podsumowuje Lewandowska.

 / Fot. Maltaski/materiały promocyjneKażdy, kto chce obejrzeć ciekawy film w miłej atmosferze, może to zrobić, nie ponosząc żadnych kosztów, bowiem wstęp do Kina Letniego Malta jest całkowicie bezpłatny. Kiedy wyświetlane są filmy? W czerwcu i we wrześniu w piątki i soboty, a w lipcu i sierpniu od środy do soboty - o godz. 22.00 (w czerwcu, lipcu i do połowy sierpnia), o godz. 21.00 od połowy sierpnia i we wrześniu.

W czerwcu i lipcu na ekranie kina letniego zobaczymy takie filmy jak: "Kobiety pragną bardziej", "Seks w wielkim mieście 2", "Intrygant", "Duchy moich byłych", "Walentynki" czy "Kac Vegas".

Szczegółowy repertuar kina można znaleźć na stronie internetowej www.maltaski.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.