Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

923 miejsce

Kino letnie na dworcu Gdynia Główna

W dniach 18-19 sierpnia ruszają bezpłatne projekcje filmowe w ramach akcji "Kolej na Kino z PKP Intercity i Legalną Kulturą". Salą kinową stanie się dworzec Gdynia Główna. Będzie można zobaczyć m.in. "Sugar Man" i "Moje córki krowy".

"Moje córki krowy" / Fot. materiały prasoweNa ekranie zobaczymy m.in. amerykańskie hity komediowe, opowieść o muzycznym fenomenie "Sugar Man' i słodko-gorzki film Kingi Dębskiej "Moje córki krowy". Filmy wybrała Fundacja Legalna Kultura w ramach promocji legalnych źródeł kultury.

 / Fot. materiały prasoweKino na leżakach czeka na mieszkańców Trójmiasta, turystów i pasażerów. Projekcje filmowe na dworcu Gdynia Główna rozpoczną się o g. 21. Przed seansami zaplanowane są konkursy i animacje dla widzów oraz emisje kronik Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Fundacja Legalna Kultura prowadzi opartą na pozytywnym przekazie kampanię społeczną, zajmuje się edukowaniem w zakresie prawa autorskiego, dostępności legalnych źródeł kultury i zagrożeń związanych z piractwem. Fundacja pokazuje, że kultura to wspólnota twórców i odbiorców. Prowadzi m.in. projekty "W czerni kina", "Kultura na widoku", "Otwarte Drzwi Do Kultury", warsztaty dla uczniów i nauczycieli oraz portal Legalna Kultura, na którym znajduje się jedyna w Polsce Baza Legalnych Źródeł Kultury.

Więcej informacji na stronie akcji.


Kino na leżakach
18-19 sierpnia, g. 20.00-1.00
dworzec Gdynia Główna
Repertuar: "Vicky Christina Barcelona", "Sugar Man", "Moje córki krowy", "O północy w Paryżu"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.