Facebook Google+ Twitter

Kino w rękach kobiet

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-06-07 18:01

Łodzią wstrząsnęła przed laty brawurowa ucieczka z Kina Wolność, a 11 czerwca kobiety pragnące uniknąć mundialowej gorączki, zawładną Kinem Polonia, gdzie zamierzają bawić się lepiej niż z mężami przed telewizorami.

Lady Polonia, czyli kino w rękach kobiet, plakat, piątek, 11 czerwca, godz. 19.30 w Kinie Polonia w Łodzi / Fot. materiały prasoweZawodnik jest na pozycji spalonej, jeżeli w momencie podania do niego piłki, znajduje się bliżej linii końcowej boiska (połowy przeciwników) niż piłka i przedostatni zawodnik drużyny broniącej, o ile nie znajduje się na własnej połowie boiska.

Jeśli nie rozumiesz powyższej definicji, a pojęcia: rzut wolny, dogrywka czy czerwona kartka niewiele ci mówią - nie przejmuj się! 11 czerwca to nie tylko początek Mundialu 2010, to także początek sezonu na kobiecość!

Lady Polonia, czyli kino w rękach kobiet


Zapraszamy do kina Polonia na wieczór tylko dla Pań w piątek, 11 czerwca, godz. 19.30, ul. Piotrkowska 67.

W programie:

Plakat filmu ,,Wenecja", reż. Jan Jakub Kolski / Fot. materiały prasowePremierowy pokaz filmu ,,Wenecja", reż. Jan Jakub Kolski
Fascynująca, przepięknie sfilmowana opowieść o dorastaniu, ucieczce w marzenia i buncie przeciwko zastanej rzeczywistości. Prawdziwa uczta dla kinomanów! Karnawał wyobraźni i marzeń! Wspaniałe role Magdaleny Cieleckiej i Agnieszki Grochowskiej. Nagrody indywidualne za: zdjęcia, scenografię i debiut aktorski podczas 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Animowana etiuda ,,W pętach gorsetów", reż. Barbara Szewczyk
Historia ubioru XIX i XX wieku w pigułce, okraszona niezwykle zabawnymi sytuacjami związanymi z obyczajowością dawnych epok. Autorka filmu to absolwentka PWSFTviT na kierunku realizacja filmów animowanych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

W trawie piszczy, że szykuje się dużo letnich imprez, więc i wejściówki na różne atrakcje będą. Czy Łodzianek na W24 tak mało?

Komentarz został ukrytyrozwiń

To będzie na pewno świetna zabawa. Chętnie uczestniczyłabym, ale niestety do Łodzi nie uda mi się przyjechać, choć to blisko. Znakomity pomysł. Powodzenia!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdyby nie konieczność intensywnej opieki nad ślepym, kocim futrzaczkiem, z pewnością do kina "Polonia" popędziłabym co koń wyskoczy. Dzięki za takie wyczerpujące info o imprezie - Aniu. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.