Facebook Google+ Twitter

Kinosfera bez barier w Poznaniu!

Przedpremiera filmu "Jak ojciec i syn" z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. Zapraszamy na filmowe spotkanie bez barier z Japonią i rodzicielstwem.

Zaproszenie na film Taka historia z pewnością zawładnęłaby pierwszymi stronami współczesnych gazet. Przedstawiano by ją w atmosferze skandalu, sensacji, szukano by winnych… W filmie Hirokazu Koreedy niczego takiego nie ma. Jest za to przejmująca, mądra opowieść o Japonii, o czasach pośpiechu i nadmiernych wymagań, czasach wszechobecnego stresu, w których rozwija się rodzicielska miłość stojąca przed jeszcze jednym niezwykle trudnym wyzwaniem – przed koniecznością odpowiedzi na pytanie o to, co jest ważniejsze: więzy krwi czy przeżyte chwile.

Zaproszenie w języku migowym


Fundacja Kultury bez Barier zaprasza wszystkich na pokaz „Jak ojciec i syn” Hirokazu Koreedy, obrazu nagradzanego na festiwalach filmowych na całym świecie. Film zostanie wyświetlony 10 czerwca (wtorek) w poznańskim kinie Muza (Poznań, ul. Św. Marcina 30) i będzie to pierwszy pokaz tego filmu w polskich kinach. Projekcja będzie dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu. Początek o godz. 18.00.

Wstęp jest bezpłatny, liczba miejsc jest jednak ograniczona, prosimy więc o ich wcześniejszą rezerwację. Zgłoszenia przyjmuje Ania Żórawska: e-mail: ania@kulturabezbarier.org, tel: 512 396 475

Pokaz zostanie poprzedzony krótką rozmową o Japonii, o tamtejszej kulturze, o mieszkających tam ludziach, ich radościach i kłopotach. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy. Zapewniamy pętlę indukcyjną.

Partnerami pokazu są: Gutek Film, Kino Muza, Future Voice System. Projekcja "Jak ojciec i syn" zostanie zorganizowana w ramach projektu "Kinosfera bez barier" dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Partnerami projektu są: PZN, PZG, TPG, PFOS, PFON, Fundacja"Echo", magazyny: "Pochodnia" i "Świat Ciszy".

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.