Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13417 miejsce

Kisielice stoją wiatrakami - zdjęcia

Tutaj kręci się już ponad 40 wiatraków. A niebawem kolejnych 60 będzie zamieniać wiatr na energię elektryczną. To duży wysiłek dla gminy - przy zainicjowaniu przedsięwzięcia. Później już tylko z górki. Ale nie do końca, bo gmina stała się rentowna i nie potrzebuje pomocy państwa. To ona teraz wspomaga je. Czy państwo lubi, jak się je wspomaga?

1 z 12 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Ekologiści wskazują na zagrożenie dla ptaków. Ale musimy wiedzieć, ze Brytyjskie Królewskie Towarzystwo Ochrony Ptaków uważa, że wiatraki generalnie są dla ptaków korzystne. fot. R.Grzeszczyk
Ekologiści wskazują na zagrożenie dla ptaków. Ale musimy wiedzieć, ze Brytyjskie Królewskie Towarzystwo Ochrony Ptaków uważa, że wiatraki generalnie są dla ptaków korzystne. fot. R.Grzeszczyk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Sam widzisz Robert ilu ty tu ludzi którym inteligencja strumieniami wytryskuje z głów, na wszystkie strony. Stawiając Ci kciuki w dół dają wyraz swej ponadczasowej mądrości i wielkości. Nie ma taki gdzie rozładować swojej zawiści, to chociaż kciuk w dół skieruje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mnie cieszy, że takich miejsc powoli, ale jednak przybywa: http://sgpeo.pl/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Elektrownie wiatrowe powodują charakterystyczny szum, ale znacznie więcej czystej energii. Niestety decydenci często są dyletantami w ważnych tematach. Jest przykładów na to bardzo dużo i w każdym kątku naszej pięknej Ojczyzny. Czy zawsze musimy się uczyć na własnych błędach?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Damianie bo w ten sposób rząd pragnie zachować ciągłość :(. Lud łasy na propagandę i igrzyska i wierzy w pismo i gadane.
Ewo, tyle złych czarownic i czarowników widać wciaż wokół, ze lad moment wiatraki zamienią się w krwiożercze bestii i nas pożrą. A Don Kichot nie zdąży ze swojej La Manchy. Ponadto nie uporał się jeszcze z tamtejszymi stworami: http://pl.wikipedia.org/wiki/La_Mancha i jak zobaczysz, wciąż zanieczyszczają krajobraz i zgryzoty czynią od wieków ichnim ekologistom.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Im więcej źródeł energii odnawialnej tym lepiej dla wszystkich. Ja podróżuję po całej niemal Europie i wiatraków jest multum. Nikomu one nie przeszkadzają a wręcz przeciwnie. Ale rządy europejskie wspierają takie inicjatywy. Polski rząd wydaje większość pieniędzy na tworzenie wizerunku (czytaj - propagandę) Zamiast wspierać i finansować innowacje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przez chwilę miałam wrażenie, że jestem w Holandii.

A te wszystkie - przeciw, to o wiatrakach? Brzmi jak opowieść z bajki o czarownicy. A może to Don Kichot walczył z wiatrakami i takie szkody poczynił?:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mnie nie przeszkadzają, ale opór przed nimy jest wielki. Powiadają nawet, ze mleko moga odjąć i kury nie będą się nieść. Że widziano pod nimi sterty zabitych przez nie ptaków. A nawet, że słońce zasłaniają i wiatry ogromne powodują. Że hałas taki wytwarzają, że spać niepodobna i niepokój w rodzinach czynią. Przyznaj, że jednak jakiś niepokój wzbudziły w Twoim jestestwie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

A dlaczego miałyby mi przeszkadzać?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewo, mam nadzieję, że Ci nie przeszkadzały :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

5* Widziałam takie wiatraki w kilku rejonach Polski.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.