Facebook Google+ Twitter

Kit Harington i Natalie Portman wystąpią w dramacie o aktorze zlinczowanym przez media

Kit Harington i Natalie Portman wystąpią w filmie „The Death and Life of John F. Donovan” . To historia amerykańskiego aktora, którego życie wali się po tym, gdy trafił na celownik plotkarskiej gazety.

 / Fot. materiały prasoweNatalie Portman potwierdziła udział w nowej produkcji Xaviera Dolana. Film „The Death and Life of John F. Donovan” będzie pierwszym anglojęzycznym obrazem kanadyjskiego reżysera. Portman wraz z Nicholasem Houltem dołączą do gwiazdorskiej obsady, gdzie zobaczymy między innymi: Jessicę Chastain , Susan Sarandon, Kathy Bates, Bellę Thorne, Thandię Newton, Michaela Gambona i Taylor Kitsch. W roli tytułowej wystąpi Kit Harington znany z roli Jona Snowa w serialu "Gra o Tron".

Po pracy nad teledyskiem do piosenki „Hello” Adele, Dolan zaproponował również jej udział w filmie. Sam reżyser przyznaje, że bardzo się cieszy na współpracę z takimi gwiazdami i nie odczuwa żadnej tremy. „The Death and Life of John F. Donovan” będzie kręcony wiosną, a planowana premiera ma się odbyć jeszcze w tym roku.

Cover Video/x-news

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.