Facebook Google+ Twitter

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-04-02 21:34

Ocena zachowań innych ludzivvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

DSSFSGHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: DD


Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Zamyślona jedyna
  • Zamyślona jedyna
  • 29.04.2012 17:25

aczemu oni/ bartek i kaska bo ciezko ich nazwać ojciec i matka / nie sa zamknieci i kazde osobnp już by się sprawa dawno wyjasnila i tego kwadratowca odsunac od sprawy on ma wyrok i nie siedzi tylko kombinuje. Ile czasu trwalo jak sie kaska rozeszła z bartkiem do czasu niby napady przeciez na zdrowy rozum nie mogla w tym czasie zakopac dziecka musiao to być wcześniej i zrobili to oboje ,a czy ten prokurator niec nie dziamie. Niech oni jak najszybciej idą do paki tam ich miejsce,

Komentarz został ukrytyrozwiń
babcia
  • babcia
  • 09.04.2012 11:20

Dziwi mnie że usprawiedliwiają młodych Waśnieskich że byli wychowywani w rodzinach gdzie ojcowie pili. Ojciec Katarzyny twierdzi że mało poświęcał jej uwagi w wychowaniu,ponieważ pracował jako zawodowy kierowca, i nie było często w domu. Kiedy miał czas na picie. Matka Bartka wyszła drugi raz za mąż,czy ojczym też pił? W tym tragicznym dni, Bartek jedzie do matki, a Katarzyna miała iść z małym dzieckiem 2 km w zimę, mógł ją podwieść swoim samochodem. Katarzyna wraca po pieluch,bo doszła do wniosku,że za mało wzięła.Czyżby przy pakowaniu rzeczy nie myślała?Moim zdanie jest szyderczy uśmiech daje do zastanowiena, a butność Bartka w wywiadach na konferencjach prasowych,wskazuje na to że mają coś do ukrycia.Rutkowski tez nieżle miesza, aby zaistnieć w mediach.Po co te wywiady w mediach,po co się tłumaczą. Mam nadzieję że policja i prokuratura, wyjaśni i dojdzie do prawdy, co było przyczyną śmierci dziecka.Nowa fryzura Bartka ala Rutkowski.w jakim celu? Podoba im sie lansowanie w mediach,ale przykre że, przyczyną jest śmierć ich dziecka. Miała ochronę policji,zrezygnowała na rzecz Rutkowskiego,co w zamian tego obiecał jej Rutkowski? Nie pracowali i żyli w luksusie,tak powiedział pseudo ddektyw,stać go na taka bezinteresownosc?Przestaję się interesować tą sprawą,czekam na wyjasnienie sprawy, oby jak najszybciej!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mamy nie tylko prawo, ale wręcz obowiązek oceniać jej postępowanie. Tekst jest idiotyczn,y bowiem czym innym jest ocena bez znajomosi rzeczy, czym innym przy znajomośc, a jeszcze czym innym jest ferowanie (i egzekwowanie) wyroków. Media szczegołów nie szczędzą (kwestia odrębna, czy media powinny tych ludzi promować). Typowo neolewackie "filozofowanie", w pejoratywnym znaczeniu tego słowa. Idąc tropem takiego "rozumowania" zmienię podmiot tych dywagacji na Hiltlera, doktora Mengele, Breivika etc. i odmówię społeczeństwu praao do ocen ich postępowania z uwagi na nieznajomość stanu ich psychiki. Być może w fizyce wszystko jest względne, jednak w kwestiach moralnych (na szczęście) - nie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
xyz
  • xyz
  • 03.04.2012 23:38

Nie no, matka Madzi tylko dokonała aborcji. Kiedyś pewien etyk postulował aborcje po urodzeniu, luzik. W sumie, tak sobie myślę, że za jakiś czas jakaś młoda osóbka (z parciem na szkło) wpadnie na pomysł jak zaistnieć...przecież jest zbrodnia, a kary brak. Jest za to Wielkie Przedstawienie i profity....cała Polska niech przytuli Kasię i Bartka. Przecież to takie niewiniątka, a dziecko....e tam, nie mówmy już o Madzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kaja
  • kaja
  • 03.04.2012 23:15

Nie sądź nikogo, dopóki nie znajdziesz się na jego miejscu.
Johann Wolfgang von Goethe

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ela B
  • Ela B
  • 03.04.2012 21:26

Przede wszystkim powinniśmy poczekać na ostateczny wyrok w tej sprawie , a nie bawić się w adwokatów i prokuratorów.Całe szczęście ,że nie wszystkim dane jest kończyć prawo ... bo co drugi Polak miałby dożywocie , albo krzesło elektryczne....Czytając powyższe wypowiedzi stwierdzam ,że bardzo szybko ludzie potrafią OCENIAĆ ,,, POTĘPIAĆ'' ,UŻYWAĆ MOCNYCH SŁÓW .....I TO DLA MNIE JEST,, NIENORMALNE I NIEMORALNE ".
<<Aby oceniać kogoś , najpierw spójrz na siebie >>

Komentarz został ukrytyrozwiń
mamuśka
  • mamuśka
  • 03.04.2012 19:47

Nigdy nie zrozumiem matki maleńkiej madzi. Madzia walczyła o życie od początku urodzenia więc nie poto żeby jej w taki bezsensowny sposób odebrać. Moja córeczka też urodziła się jako wcześniak i początki miała trudne lecz każdego dnia będąc przy jej inkubatorze patrzyłam na nią jak nabiera sił. na szczęście po kilku dniach wypisano nas do domu i wcale nie musiałam się nią więcej zajmować bo wydaje mi się że każde maleńkie dziecko potrzebuje troski i uwagi najbliższych mu osób. moja córeczka ma 3,5 roku i chociaż od dawna nie budzi się w nocy to i tak patrzę czy jest przykryta.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kamila
  • kamila
  • 03.04.2012 19:33

Mamy prawo oceniac bo dziwa nie wezwala pomocy. A w ogole to ja zabila. Stad te wszystkie klamstwa. Z pierdla bym nie wypuscila.

Komentarz został ukrytyrozwiń
BASIA KOWALSKA
  • BASIA KOWALSKA
  • 03.04.2012 18:41

OCZTWISCIE ZE MAMY PRAWO OCENIAC .ZGINELO MALE BEZBRONNE DZIECKO ,A RODZICE CO POWINNI MU DAWAC BEZPIECZENSTWO OD SAMEGO POCZATKU MATACZYLI I WLASCIWIE NIKOGO Z RODZINY NIE INTERESOWAL FAKT ZE W CHWILI WYZUCENIA DZIECKA NA GRUZOWISKO MOGLO ONO ZYC I ZOSTAC ZYWCEM POGRZEBANE .WYGLADA NA TO ZE DZIECKO PARE GODZIN PRZEBYWALO W DOMU MARTWE I MIELI 100 PROCENT PEWNOSCI ZE DZIECKO BYLO MARTWE . A JEZELI TAK BYLO TO OJCIEC DZIECKA O TYM WIEDZIAL . NASTEPNIE ZACHOWANIE TEJ CALEJ RODZINY ROWNIEZ WZBUDZILA ZLOSC W LUDZIACH ,WIEC OCENA JEST JAK NAJBARDZIEJ ZASADNA.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ewa
  • Ewa
  • 03.04.2012 18:13

Oceniać zawsze mamy prawo. Nie mamy prawa potępiać. A to są dwie rózne rzeczy.Sam artykuł jest zresztą w jakiś sposób oceną. I cytat - nie wiem czyj:
"To, co nas spotkało w życiu nie usprawiedliwia naszych czynów. Może być punktem odniesienia, kiedy próbujemy wytłumaczyć czyjeś zachowanie czy reakcje, ale nigdy nie będzie usprawiedliwieniem.[???]