Facebook Google+ Twitter

KKO - Kalendarz Kulturalnego Ostrowczanina

Bardzo bogatą ofertę imprez kulturalnych przygotowały placówki w Ostrowcu Świętokrzyskim na najbliższe tygodnie i miesiące. Amatorzy kulturalnych atrakcji mogą już teraz zaplanować sobie czas. Wiadomości24.pl przedstawiają najciekawsze propozycje.

24 lutego 2012 r.
O godzinie 18 w Biurze Wystaw Artystycznych rozpocznie się wernisaż wystawy "Nastroje" Wacława Jagielskiego. Artysta urodził się w 1965 roku w Lubaniu Śląskim, ukończył Studium Konserwacji Dzieł Sztuki w Tarnowie, a od kilkunastu lat zajmuje się także malarstwem. I właśnie jego obrazy malowane rękami (bez użycia pędzla) będzie można oglądać w ostrowieckiej galerii.

Tego samego dnia kino Etiuda w Ostrowcu rozpocznie wyświetlanie filmu Agnieszki Holland, który kandyduje do nagrody Oscara, "W ciemności". pierwszy seans o godz. 19.15. Film grany będzie do 8 marca.

25 lutego 2012 r.
Prace Krzysztofa Kasprzyka. / Fot. Krzysztof KrzakNa godzinę 18 zaplanowano wernisaż wystawy fotograficznej Krzysztofa Kasprzyka, ostrowieckiego fotografika, członka Fotoklubu "Galeria". Tytuł wystawy "Mój świat gór" jednoznacznie określa tematykę ekspozycji w Galerii Fotografii Miejskiego Centrum Kultury.

W Klubie Muzycznym "Perspektywy" o godz. 19.30 rozpocznie się koncert zespołu "Stardust Memories", grającego alternatywny folk. Będzie to inauguracja Muzycznej Wiosny 2012.Jan Krzysztof Szczygieł podczas pierwszego wieczoru poezji w kościele p.w. św. Jadwigi w Ostrowcu Świętokrzyskim / Fot. Krzysztof Krzak

26 lutego 2012 r.
W kościele p. w. Świętej Jadwigi w osiedlu Stawki kontynuacja wieczorów z żywym słowem. Aktor, Jan Krzysztof Szczygieł, przedstawi "Księgi pielgrzymstwa i narodu polskiego" Adama Mickiewicza. Wstęp wolny. Początek koncertu poetyckiego o godz. 19.

1 marca 2012 r.
O godz. 17 w czytelni głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Wardyńskiego rozpocznie się spotkanie autorskie z pisarką Joanną Siedlecką, twórczynią kontrowersyjnych książek o Gombrowiczu ("Jaśnie - Panicz"), Kosińskim ("Czarny ptasior") czy Herbercie ("Pan od poezji").

2 marca 2012 r.
Do Klubu Muzycznego "Perspektywy" zawita charyzmatyczna Anja Orthodox z zespołem "Closterkeller". Koncert rozpocznie się o 19.30. Bilety w cenie 25 / 30 zł są już do nabycia w klubie.

8 marca 2012 r.
Z programem "Czerń czy biel" wystąpi znany kabaret Ani Mru Mru. Początek spektaklu zaplanowano na godz. 20.45 w hali sportowo - widowiskowej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ciekawa forma KKO 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.