Facebook Google+ Twitter

Kłamstwa w blasku księżyca-Amanda Quick

Lato to czas kiedy czytamy książki lekkie, niewymagające zastanawiania się nad ich treścią. Właśnie takie są lektury z gatunku romans historyczny, niezobowiązujące, a jednak ciekawe.

 / Fot. wydawnictwo AmberRomans historyczny musi zawsze znaleźć się w moim książkowym stosiku. Tym razem nie mogło być inaczej. Po prostu lubię przeżywać miłosne uniesienia w cieniu innych epok, szeleszczących sukien i surdutów. Amanda Quick nazywana jest królową romansu historycznego. Po jej książkę sięgnęłam pierwszy raz.
Nauczycielka Concordia Glade dostaje posadę w małym zamku, gdzie tworzona jest ekskluzywna szkoła dla dziewcząt. Dzieje się tam jednak coś dziwnego. Wspólnie z podopiecznymi panna Glade i tajemniczy dżentelmen uciekają. Jakie niebezpieczeństwo im grozi?

Kolejny nie tylko dobry romans, ale też świetnie połączony z wątkiem kryminalnym, który był dobrze dopracowany. Zakończenie mnie zaskoczyło, zupełnie się tego nie spodziewałam. Historia jest ciekawa i od początku nabiera tempa.
Razem z bohaterami przeżywamy namiętne uniesienia i emocje. Niesamowicie polubiłam główną bohaterkę, kobietę wyzwoloną, która niczego się nie boi i potrafi walczyć o swoje. Jeśli chodzi o postać męską to jakoś mnie ona nie pociąga. Tak już mam, że czasami mężczyźni z książek mnie w sobie rozkochują. Z tym tak się nie zadziało. Brakuje mu tego czegoś. Okładka nawet mi się podoba.
Podsumowując, spędziłam z nią miły czas. Tylko na to liczyłam.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.