Facebook Google+ Twitter

Klaps na planie, czyli Komorowski aktorem

Marszałek Bronisław Komorowski wystąpi w filmie, w którym zagra samego...siebie. Rola to o tyle trudna, że podczas sześćdziesięciu sekund, bo tyle będzie trwała produkcja, będzie musiał przedstawić całe swoje życie.

Bronisław Komorowski zadebiutuje w filmie. Produkcja będzie liczyła sześćdziesiąt sekund, a Komorowski zagra w niej... siebie! Debiutant odegra w tej superprodukcji człowieka miłego, ciepłego i sympatycznego.

Za całym projektem stoi szef sztabu wyborczego Sławomir Nowak, który na planie filmowym zawiaduje całością realizacji. Film ma być przeciwwagą dla produkcji popełnionej przez jego głównego konkurenta Jarosława Kaczyńskiego.

Generalnie produkcja ta ma przybliżyć Polakom sylwetkę marszałka, będzie można zobaczyć w niej miejsca z nim związane. Na szczególną uwagę będzie zasługiwała scena nakręcona w białołęckim więzieniu, w którym to Komorowski mówiąc kolokwialnie, siedział za czasów PRL.

Film nie wejdzie na ekrany kin, więc marszałek będzie musiał zadowolić się debiutem na małym ekranie, ale nie wyklucza to przecież jego kariery filmowej, a w przyszłości nawet nominacji do Oscara.

źródło - fakty.interia.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.