49000 miejsce

Klasa B gr. 3 Krosno. Blamaż Wisłoki

• Autor usunął profil

• Data dodania: 2008-08-20 08:51

Remisowo w Warzycach. Blamaż Wisłoki na własnym obiekcie. Przebudzenie Draganowej i dobre tempo "Tempa" z Nienaszowa.

LKS Warzyce - Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 2-2 (1-2)
Galej (33), Wietecha (70) – D. Juszczyk (20), Zawiecha (34)
LKS: P. Czyżowicz – G. Czyżowicz, Kulig, Betlej, Galej – Szeląg, R. Zając, Trzeciak, Brecik – P. Zając (46. Wietecha),Niemiec (75. Gajda)
Jasiołka: A. Juszczyk – Kosiba (67. Stanek), Konieczny, R. Juszczyk, Sokołowski – D. Juszczyk (57. Kwarciany), Urban, Wiatr, Pucykowicz (78. Pieniądz) – Hendzel, Zawiecha
Sędziowali Jan Majewski oraz Bartosz Juszczyk i Kamil Koś
(Krosno). Żółte kartki: Betlej, Niemiec, Galej – Urban, Pucykowicz. Widzów 100.

Po meczu, kibice obu zespołów zgodnie mówili, że remis jest sprawiedliwym wynikiem. Beniaminek z Hankówki nie boi się żadnego zespołu. Jeszcze nie zdążył zapłacić frycowego. Póki co, w każdym meczu punktuje. Oba zespoły stworzyły sobie po kilka dobrych okazji. Pierwsza połowa mimo minimalnej przewagi miejscowych zakończyła się prowadzeniem gości. W drugiej części meczu wprowadzony po przerwie – Przemysław Wietecha pięknym lobem pokonał Adama Juszczyka. Później szalę zwycięstwa na korzyść Warzyc mógł przechylić ten sam zawodnik, ale jego uderzenie głową było minimalnie niecelne.

Wisłoka Niegłowice – Sparta Draganowa 0-6 (0-6)
Jop 4 (12, 23, 35, 42), Pasterkiewicz (28), D. Mielech(30).
Wisłoka: Ł. Nawracaj - Cichoń, Targoszyński H. Dzięglewicz, Jachym - J. Dzięglewicz, T. Nawracaj, Zając D. Turek - Witkowski.
Sparta: Łopatkiewicz - Soliński, Słowik, M. Mielech, Kolasa - Pasterkiewicz, P. Mielech, Wolański, Jop - D. Mielech, Pietruś
Sędziowali Leszek Witkoś oraz Bartosz Węgrzyn
i
Tomasz Kołeczek
(Krosno). Żółta kartka: Jop. Widzów 50.
Rozegrano tylko pierwszą połowę meczu. Miejscowi wyszli tylko w dziesięciu. W przerwie doszło do zdekompletowania składu Wisłoki. W jedynej części meczu, jak łatwo się domyślić istniała tylko Sparta. Goście z łatwością zdobywali kolejne bramki, a nieliczni sympatycy gospodarzy opuszczali stadion zdegustowani.

Pozostałe wyniki: Dragon Glinik Nowy – LKS Dębowiec 0-2 (0-1) Piątek (42), P. Bożek (51); Sparta Osobnica – Liwocz Brzyska 2-1 (0-1) Dybaś (62), Jodłowski (76) – J. Wojdyła (8); Polonia Kopytowa – Zorza Łęki Dukielskie 3-3 (2-0) Gierlicki (25), Gierlasiński (45), Tłuściak (70) – Pabis 2 (56, 72), Głód (81); Tęcza Zręcin – Orzeł Faliszówka 1-1 (0-0) Wąchała (90+1) – Munia (52); Orzeł Bieździedza – Tempo Nienaszów 3-3 (2-1).

Rezultaty z 2. Kolejki (15. sierpnia): LKS Dębowiec – Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 2-3 (2-1) Zawiecha (21), Piątek (43) – Stański (31), Szydło (77-samobójcza), Pucykowicz (89); Wisłoka Niegłowice – LKS Warzyce 1-4 (1-1) Turek (27) – Galej (39), Betlej 3 (56, 63, 79); Liwocz Brzyska – Dragon Glinik Nowy 2-0 (1-0) Szarek (14), T. Niezgoda (63-karny); Tempo Nienaszów – Sparta Osobnica 4-2 (3-2) Kiełtyka 2 (5, 20), Leśniak (32-karny), Śląski (84-karny) – Kulig (11), Żońca (18); Zorza Łęki Dukielskie – Orzeł Bieździedza 1-0 (0-0) Pabis (88); Orzeł Faliszówka – Polonia Kopytowa 2-1 (1-1) M. Majkut (27-karny), Golonka (79-samobójcza) – Grzesik (15); Sparta Draganowa – Tęcza Zręcin 3-2 (2-2) Jop (4), Pietrus (37), Szwast (83) – Ciupka (11), Wąchała(42).