Klasa O Rzeszów: Limblach Zaczernie - Włókniarz Rakszawa 3:0

• Autor usunął profil

• Data dodania: 2008-11-03 15:51

Gracze Jakuba Słomskiego zaliczyli kolejny udany występ. Trzy bramki strzelone rywalowi z Rakszawy pozwalają Zaczerniu pozostać mistrzem jesieni w rzeszowskiej okręgówce.

Sympatycy Zaczernia znów mieli powody do radości. Ich ulubieńcy pewnie pokonali Rakszawę (3-0). / Fot. Marcin JastrzębskiLider rozpoczął od spokojnej gry. W pierwszych minutach miejscowi postawili na atak pozycyjny. Piłka „chodziła” od nogi do nogi piłkarzy Jakuba Słomskiego, ale pod bramką Rakszawian było spokojnie. Najgroźniejszym piłkarzem Zaczernia był Krzysztof Weres. Prawy pomocnik Limblachu dużo dryblował, często wrzucał piłkę w pole karne Skopa, lecz obrońcy Włókniarza radzili sobie z tymi próbami.

Gole padły dopiero po przerwie. Jucha wbiegł w pole karne, próbował dograć do kolegów, ale piłka trafiła w rękę Kusa. Rzut karny na gola zamienił Ślęczka. – Nie gwiżdże się takich karnych. Nasz obrońca zagrał specjalnie ręką z najbliższej odległości – nie zgadzał się z decyzją sędziego trener przyjezdnych, Piotr Górka. Blisko podwyższenia był Jucha, ale po zgraniu piłki klatką piersiową przez Brzychczego, uderzył wprost w bramkarza. Drugi gol padł po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Barana. Piłka znalazła się w siatce po nieszczęśliwej interwencji Kusa. Następnie Ślęczka dograł idealnie na głowę Juchy, który celnym uderzeniem ustalił wynik meczu.

Limblach Zaczernie – Włókniarz Rakszawa 3:0 (0:0)
Ślęczka (47-karny), Kus (70-samobój), Jucha (83).

Limblach: Kukulski – Pilecki, Radomski, Ślęczka, Baran – Weres, Brzychczy, Sawicki (67. Paszkowski), Worek (76. Kłeczek) – Jucha, Bukała (72. Walkowicz).
Włókniarz: Skop – Kus, Leja (51. Strzępka) Jurek, Kulka – Kawa, Rozwód, Motyka, Cygan – Piwiński (46. M. Babiarz), T. Babiarz.
Sędziowali Tomasz Mroczek oraz Leszek Gawron i Jacek Węgrzyn (Mielec). Żółta kartka: Sawicki. Widzów: 300.