Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17566 miejsce

Klasa Okręgowa. Płomień Przyprostynia - Spójnia Strykowo 3:0

Wielką sobotę 7 kwietnia 2012 r. piłkarze Płonienia Przyprostynia i Spójni Strykowo (województwo wielkopolskie) spędzili na boisku. Zwycięstwo wywalczyli gospodarze.

Szymon Szulc / Fot. Archiwum - Płomień PrzyprostyniaTo już 16. kolejka rozgrywek Klasy Okręgowej. Płomień Przyprostynia rozegrał mecz ze Spójnią Strykowo. Strykowianie przyjechali do Przyprostyni z planem na wielkie zwycięstwo...

Już w pierwszych minutach meczu zaczęli dominować piłkarze Płomienia, w środku pola grą kierowali Artur Grabia i Dawid Pawlik, którzy przejęli kontrolę nad tą częścią boiska, co okazało się być jednym z decydujących czynników do zapewnienia drużynie zwycięstwa. Pierwsza próba zdobycia gola przez gospodarzy się nie powidła, bramkarz gości okazał się lepszy od Szymona Szulca.

W 27. minucie Artur Grabia zagrał do Mateusza Nowaka, który zdobył pierwszą bramkę dla gospodarzy. W 42. minucie na strzał z 30 metrów zdecydował się Dawid Pawlik. Był tak precyzyjny, że po raz drugi bramkarz Spójni wyciągał piłkę z bramki.Dawid Pawlik / Fot. Archiwum - Płonień Przyprostynia

Po przerwie w zespole gości nastąpiły zmiany zawodników, które nie miały wpływu na grę strykowian. Trzeciego gola w zamieszaniu podbramkowym strzela Szymon Szulc.

Był to ostatni mecz na boisku w Przyprostyni przed jego renowacją.

Skład drużyny gospodarzy:
Jakub Borkowski, Hubert Jędrzejczak, Mateusz Piechowiak, Tomasz Piątyszek, Sebastian Jezierski, Jakub Wośkowiak zmiana w 75 minucie - Michał Kostyra, Dawid Pawlik, Artur Grabia zmiana w 75 minucie - Tomasz Śliwa, Michał Kaczmarek, Mateusz Nowak, Szymon Szulc.
Do dyspozycji trenera pozostał: Przemysław Borkowski.

Skład drużyny gości:
Krzysztof Rozumek, Marcin Korbas, Łukasz Bąkowski, Damian Kurkowiak, Sebastian Rajewicz, Wojciech Bendowski zmiana w 66 minucie - Maciej Urbaniak, Łukasz Rajewicz, Krystian Kurkowiak zmiana w 46 minucie - Tomasz Pacygon, Bartłomiej Urbaniak, Piotr Majorczyk zmiana w 41 minucie - Dawid Pogorzelczyk, Sebastian Wolny zmiana w 82 minucie - Grzegorz Hojan.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Zbąszynianin
  • Zbąszynianin
  • 09.04.2012 12:10

Pani Doroto , widzę ,że oprócz wielu Pani umiejętności , jest Pani także prawdziwym sprawozdawcą sportowym .Relacja z tego spotkania godna wręcz zawodowca , brawo , dziękuję , oczekuję następnych Pani artykułów. Robert

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.