Facebook Google+ Twitter

Klasa polityczna i chwile zwątpienia

Nowe, czasy, zmiany i nowe standardy. Trzeba być elastycznym i się dostosować albo działać, bo przecież demokracja. Dlaczego zatem czasem obywatela ogarnia zwątpienie?

 / Fot. W24Działać można na różny sposób, można zapisać się do jakiejś partii i zacząć robić karierę polityczną. Ale na pewno nie każdy by się na taki krok zdecydował, bo cechy osobowości trzeba mieć określone, jakie to łatwo dosyć określić obserwując standardy moralno-kulturalne naszej klasy politycznej. Można oddziaływać publikacyjnie, w internetowej a także papierowej formie. Jednak obecnie ilość tekstów wszelkie aspekty naszej rzeczywistości w różny sposób opisujących jest tak naprawdę ogromna. Oddziałuje zatem społecznie przede wszystkim ten kto główne medialne kierunki przekazu kontroluje.

W takim środowisku fakt istotny łatwo czymś mniej istotnym, czy wręcz zastępczym, może być bez trudności przykryty. Do tego wszystkiego należy dodać tak zwany instynkt stadny, zawsze lepiej być w grupie. Bo jak większość tak mówi to ja się podczepiam, wyłączam myślenie i sekuję tych co fakty analizują a także próbują zwrócić uwagę na szereg nieścisłości czy wręcz faktów daną prawdę medialną obalających. Jak wielu z nas powtarza, bez elementarnej analizy, coś zasłyszanego czy przeczytanego medialnie jako własne zdanie i broni go potem do upadłego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

manipulant
  • manipulant
  • 26.06.2012 08:48

No i ten istotny tekst wart zastanowienia trafia na bocznicę zaraz, bo moderator tak zdecydował czyli oddziaływanie ma nie większe niż 20 odsłon,

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.