Facebook Google+ Twitter

"Klastry Polskie" innowacyjną platformą współpracy.

Owocna współpraca przedsiębiorstw z otoczeniem stała się priorytetem Związku Pracodawców „Klastry Polskie”.

Bogdan Węgrzynek Public Relations / Fot. Archiwum Menu GroupPowołany specjalnie w celu dbania o jakość współpracy pomiędzy klastrami i środowiskami je otaczającymi, zrzeszający przedstawicieli świata nauki i biznesu Związek Przedsiębiorców „Klastry Polskie” staje się coraz bardziej rozpoznawalny.

Ze względu na projekty, które wprowadza w życie i pomoc, jakiej udziela w zakresie ochrony praw i reprezentowania interesów zrzeszonych pracodawców stanowi niezwykłą instytucję. Najważniejszym zadaniem stojącym przed członkami Związku jest wspieranie i propagowanie założeń klastringu.


Bogdan Węgrzynek Public Relations / Fot. Archiwum Menu GroupDzięki Związkowi wszelkie kontakty grupy przedsiębiorców z organami władzy publicznej, organizacjami i instytucjami społecznymi jak również z związkami zawodowymi są oparte na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Dzięki temu założenie mówiące o inwestowaniu w innowacyjność gospodarki i w związku z tym tworzeniu nowych miejsc pracy staje się coraz bardziej realne.


Bogdan Węgrzynek Public Relations / Fot. Archiwum Menu GroupReprezentowanie interesów zrzeszonych pracodawców, dbanie o efektywną współpracę przedsiębiorców z organami administracji państwowej i samorządowej, środowiskami nauki i biznesu z Polski i poza jej granicami należą do głównych zadań Związku Pracodawców „Klastry Polskie”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Najgorszym zagrożeniem jest dla nas atomizacja, brak współpracy. Klastry są szansą na przełamanie sposobu myślenia opartego na atomizacji. To dużo ważniejsze niż wszelkie burze w politycznej szklance wody.
Tylko kto to widzi?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.