Facebook Google+ Twitter

Klastry Polskie kibicują siatkarzom plażowym w Starych Jabłonkach

Członkowie Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw zasiedli w loży VIP dopingując zawodników walczących o zwycięstwo w Mistrzostwach Świata w Piłce Plażowej odbywających się w Starych Jabłonkach.

 / Fot. Archiwum Menu GroupPrzedstawiciele środowiska klastrowego na specjalne zaproszenie starosty ostródzkiego Włodzimierza Brodiuka oraz głównego organizatora pierwszej w Polsce imprezy siatkarskiej rangi Grand Slam, wielbiciela zabytków Andrzeja Dowgiałło przybyli na Mazury.

Wspólne dopingowanie sportowców, jak również nawiązanie znajomości i podjęcie dialogu w sprawach najistotniejszych dla klastrowiczów to główne powody obecności członków Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw w Starych Jabłonkach.

 / Fot. Archiwum Menu GroupMistrzostwa Świata w piłce plażowej przyciągnęły nie tylko środowiska klastrowe zaangażowane w rozwój najmłodszych, ale również współpracujących z nimi zawodników. W Starych Jabłonkach pojawili się sportowcy obecnie rozwijający swe kariery i byli mistrzowie, którzy po zakończeniu przygody ze sportem postanowili zaktywizować młodzież i zaangażować się w pomoc tym, których sportowy start jest znacząco ograniczony. Na trybunach pojawili się między innymi: Artur Siódmiak – mistrz świata w Piłce Ręcznej, założyciel Akademii Piłki Ręcznej, organizator obozów sportowych dla dzieci; Piotr Gruszka – wicemistrz świata i mistrz Europy, współzałożyciel szkoły piłki siatkowej; kadra skoczków narciarskich i wielu innych.

 / Fot. Archiwum Menu Group- „Zorganizowanie mistrzostw na tak wysokim poziomie, w skali światowej, jak również zgromadzenie w uroczych Starych Jabłonkach tak szerokiej widowni kibicującej nie tylko polskim, ale również zagranicznym reprezentacjom to niezwykła promocja naszego regionu oraz niebywały sukces organizatorów, sponsorów i wszystkich osób, które swoją ciężką pracą przyczyniły się do sukcesu tej imprezy” – zaznaczył starosta Ostródy, Włodzimierz Brodiuk.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.