Facebook Google+ Twitter

"Klastry Polskie" łączą innowacyjność z tradycją.

Rozliczne konferencje, spotkania środowisk biznesowych i naukowych, rozmowy dotyczące szans i aspiracji Polski w dążeniu do nieustannego rozwoju to tylko niektóre z przedsięwzięć jakie stają się udziałem "Klastrów Polskich".

Bogdan Węgrzynek Public Relations / Fot. Archiwum Menu GroupJak odpowiednio wykorzystać fundusze europejskie?. Jak uściślić współpracę pomiędzy poszczególnymi przedsiębiorcami?. Jak znaleźć kompromis w działaniu dający największe korzyści wszystkim ze stron? To kluczowe pytania, które zadają sobie członkowie Związku, a które mają ogromne znaczenie dla przyszłości przedsiębiorstw, firm i instytucji, a co za tym idzie całego, pogrążonego w kryzysie społeczeństwa.

Bogdan Węgrzynek Public Relations / Fot. Archiwum Menu GroupZwiązek Pracodawców „Klastry Polskie” to jeden z liderów rozwoju społeczno-ekonomicznego, który dzięki stawianiu na najnowsze technologie i popieraniu współpracy różnych środowisk daje szansę na realizację zupełnie innowacyjnych projektów. Służy temu wypracowanie wspólnej polityki klastrowej ustanawiającej jedną drogę działania, systematyzującej przyszłe założenia i wzmacniającej dotychczas nawiązane, nie tylko biznesowe kontakty.

Bogdan Węgrzynek Public Relations / Fot. Archiwum Menu Group„Klastry Polskie” są organizacją, która w znaczny sposób przyczynia się do wzrostu konkurencyjności i innowacyjności firm, instytucji, regionów ze szczególnym uwzględnieniem dbania o tradycyjne wartości, pielęgnowania obyczajów i czerpania z tego, co polskie. Do tego właśnie w głównej mierze Związek zachęca przedstawicieli władz samorządowych, przedsiębiorców, naukowców oraz świat mediów.

- „Tradycja stanowi podstawę w planowaniu, a sięganie do korzeni i nieustanne odnoszenie się do rodzimych obyczajów gwarantuje powodzenie wszelkiego rodzaju inicjatyw”, z pełnym przekonaniem podkreśla wiceprezes Związku Pracodawców „Klastry Polskie” Bogdan Węgrzynek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.