Facebook Google+ Twitter

Klątwy narodowe

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-02-21 17:45

Racjonalne wytłumaczenie działania klątwy sugeruje, że osoba, która dowiedziała się o rzuconej klątwie myśli o niej i dzięki temu uruchamia w pokładach podświadomości destrukcyjną siłę umysłu.

To ta siła popycha go do działania dzięki temu klątwa zostaje wypełniona. Naukowcy jak zwykle chcą to zjawisko wytłumaczyć racjonalnie, lecz mechanizm działania klątwy mimo rzeczowego podejścia do tego tematu wymyka się z ram tego samego racjonalnego myślenia.

Z jednej strony gdyby tak racjonalnie zastosować tezy zawarte w definicji powstawania klątw i jej siły destrukcyjnej to wszystkie plagi na ziemi (choroby) byłyby już dawno zapomniane. Można by takiego szamana (tak mówią racjonaliści o osobie, która rzuca klątwy) zatrudnić jako spikera w telewizji i byłoby po bólu. On to codziennie rzucając klątwy powiedzmy klątwy zdrowotne wmawiałby nam, że jesteśmy zdrowi i bezpieczni. Ach – zapomniałbym. Do rzucenia klątwy potrzebne są jeszcze słowa mocy, które będą nośnikiem energetycznym. W tym wypadku musielibyśmy użyć odwrotnego znaczenia, ale równie złowieszczego.
Dajmy na to – „ …abyś więcej nie rodziła dzieci… ” zastąpimy innymi przyjemniejszymi, ale równie złowróżbnymi słowami.

…Zaprawdę zaklinam was polskie kobiety abyście do roku 2012 urodziły po pięcioro dzieci…

W ten sposób uruchamiamy w pokładach podświadomości odpowiedni program i problem bezpłodności mamy z głowy. Proszę zauważyć, że dzięki temu siła narodu wzrasta (rodzi się przecież więcej dzieci) i nie będą już nam straszne wyjazdy za granicę w celu poszukiwania pracy. Będą pieniądze na emerytury i renty. Ciekawe ile dobrego można osiągnąć poprzez wykorzystanie odwrotnego dobroczynnego działania klątwy   i siły podświadomości.

Racjonalnie myślący człowiek być może obudzi się nagle czytając ten tekst i gdy podsumuje wydarzenia minionych lat przyzna mi rację. Czyż nie słyszeliśmy wszem i wobec zapewnień wygłaszanych z mównicy przy różnych okazjach i słów mocy, które wskazywały na to, że w naszym kraju jest dobrze? Nawet więcej – bardzo dobrze. I co? Dobrze już było. Dobroczynna siła klątwy działała tyle lat, aż tu nagle „ktoś” wstał (nie będę wymieniał po nazwisku) i powiedział:
- ludzie! Jest źle!
Wszyscy chórem mu zawtórowali: - jest źle .

Słowa te natychmiast zamieniły się w klątwę narodową czyniąc zło tam gdzie jest to możliwe. Rzucona klątwa ziściła się w trimiga, a co gorsza jest nadal powielana. To powód, że z upływem czasu jest coraz gorzej. Mało tego, jesteśmy o tym prawie codziennie zapewniani: "lepiej nie będzie" powtarzane w kółko staje się saomspełniającą się przepowiednią.
 
Niektórzy zapominają niestety o tym, że w klątwach słownych należy użyć czasu teraźniejszego, aby mogły one dokonać się w przyszłości. I tak klątwa, która była wygłoszona jeszcze niedawno – "Polska będzie państwem prawa" była porażką, ponieważ nie został określony czas jej wypełnienia. Zamiast tego trzeba było powiedzieć: Państwo Polskie jest państwem prawa". Sami widzicie jakie ogromne ma to znaczenie dla nas wszystkich.
"Nasza gospodarka uczyniła krok naprzód" - to zaklęcie pamiętają zbyt dobrze osoby starsze. Mając na uwadze klątwy i siłę podświadomości znalazły się tu pewne nieścisłości, które w umysłach wywołały niemałe zamieszanie.
Nasza gospodarka – to znaczy czyja? Uczyniła krok naprzód – ale gdzie? W którą stronę?
Pomysłowy naród dopisał sam dalszą część klątwy. Ku przepaści. Tak też dokonała się klątwa narodu rzucona przez nas samych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Czar-odziej
  • Czar-odziej
  • 19.06.2011 23:15

Rzucam klątwy i uroki a także zdejmuję je, po więcej informacji proszę napisać na e-mail jacek1771@gmail.com

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 24.07.2008 20:32

Można by powiedzieć że pojawiam się i znikam :-) Milamilo dzięki za link - pozycja bardzo pouczająca niemniej jednak w obecnych czasach to trochę za mało. Niemniej jednak gdyby można było skorzystać z twojej wiedzy przedstawiając twoje praktyczne porady na stronie Zespołu "Antylicho" bylibyśmy zobowiązani.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I wszystko jasne :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krystyno!
Wystarczy, że autor edytował jakoś istotnie swój profil, zmieniał, uzupełniał dane (dodawał zdjęcie) lub ponownie kliknął w link potwierdzający rejestrację.

Sherlock Holmes w spódnicy :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

o co tutaj chodzi? artykuł z 2007 r. a kilka dni temu autor był na głównej stronie link w OSTATNIO DO NAS DOŁĄCZYLI.

Komentarz został ukrytyrozwiń

;) nie straszne nam klątwy narodowe i zaklęcia rzucane przez złych czarowników;)
każde zaklęcie można odwrócić :)
http://aishia.w.interia.pl/Wicca/kadzidla.html

JAŁOWIEC: Palony w celu pobudzenia lub zwiększenia sił psychicznych, a także odwrócenia zaklęć rzuconych przez złych czarowników.
:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 04.05.2008 22:39

"Ojciec prać" to było zaklęcie które przerwało obowiązujące tabu. Kobieta w kuchni a mąż z kolegami na piwku. I dobrze się stało bo dzięki temu więcej kobiet wzięło ster w swoje ręce a pralka „automat” oszczędziła czasu nam wszystkim. W średniowieczu jednak „prać” miało odmienne znaczenie i mam nadzieję że rzadko znana jest obecnie jego dosłowność.

Komentarz został ukrytyrozwiń

najlepsze są magiczne zaklęcia reklamowe -
np.: polskie zaklęcie -"cukier krzepi" :)
albo
"osram i wszystko jasne" :)
czy
" red bull doda ci skrzydeł" :)

Milaparila, pozdrowienia z Gór Świętokrzyskich :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.