Facebook Google+ Twitter

Klawiatura... nie tylko dla blondynek

Na rynku pojawił się nowy gadżet, Keyboard for Blondes (Klawiatura dla blondynek). Przyciąga różowym kolorem oraz bardzo ciekawą klawiaturą.

Różowa, zabawna nie tylko dla blondynki ale i blondyna / Fot. Zdjęcie pobrane ze strony 4press.plInspiracją dla twórców klawiatury były dowcipy oraz opinie na temat blond piękności o niskim poziomie IQ. Poza tym czerpali również z kreacji Reese Whiterspoon w "Legalnej blondynce". Autorzy projektu podkreślają, że chodziło im o stworzenia gadżetu, który może stać się zabawnym i miłym prezentem. Niektóre klawisze zamiast standardowych oznaczeń, są opisane hasłami.

Na klawiszu Enter znajdziemy napis "Yes! I want it!" (Tak. Chcę tego), natomiast na Backspace słowo "Oops!", Esc zostało zastąpione "No!". Również nie pominięto klawisza Caps Lock, na którym napisano "WARNING! size XXL letters" (Uwaga! litery w rozmiarze XXL). Blok klawiszy F1-F12 nazwano "Useless keys" (bezużyteczne klawisze), tak samo postąpiono z Alt i Ctrl. Jest także przycisk o najbardziej znanej nazwie na świecie, czyli ”Any Key” (Dowolny klawisz). Dodatkowo specjalne klawisze wpisujące od razu akronimy typu OMG, LOL czy ALI. Interesujące są również symbole znane z domina, zastępujące liczby na klawiaturze numerycznej. Ponadto niektóre z przycisków wydają specyficzne odgłosy.

Mimo wielu zmian w zewnętrznym wyglądzie urządzenie zachowało funkcjonalność typowej klawiatury.
Cena za Keyboard for Blondes wynosi 49 dolarów. Na forach rozgorzała dyskusja, jedni uważają, że to świetny pomysł i już czekają na polską wersje. Inni są sceptycznie nastawieni do tego pomysłu. - Poszli na łatwiznę. Przy każdej literce powinna być obrazkowa ilustracja tak jak w elementarzu "Mam 6 lat" - pisze szumek.

http://news.cnet.com/8301-17938_105-10107808-1.html?part=rss&tag=feed&subj=Crave
http://www.shinyshiny.tv/2008/11/the_keyboard_fo.html
http://www.wykop.pl/ramka/116480/klawiatura-dla-blondynek
http://www.wykop.pl/link/116480/klawiatura-dla-blondynek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Fajny gadżet :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.