Facebook Google+ Twitter

Kleszcz & DiNO: nowy klip już w sieci, płyta coraz bliżej

Na MaxFloRecTV dostępny jest kolejny po „Szukaj mnie” zwiastun wspólnego albumu rapera Kleszcza i producenta DiNO. „HorRYM” stanowi zlepek dwóch różnych utworów i wizualizacji. Płyta do przedsprzedaży trafić ma w połowie maja

Od lewej: Kleszcz, DiNO / Fot. Alan KurcPod tytułem „HorRYM” kryją się tak naprawdę dwa utwory, „HorRYM JESTem” i „HorRYM będę”. Towarzyszy im składający się również z 2 części obrazek. – To jak połączenie pierwszej i ostatniej litery alfabetu – komentują zabieg Kleszcz & DiNO. – W drugim klipie prezentujemy naszą wizję dalekiej przyszłości. Bójcie się, bo tak to będzie wyglądać! – ostrzegają. Artyści sami odpowiadają za scenariusz tego nietuzinkowego teledysku, a tematykę utworu opisują następująco: – To wyraz sprzeciwu wobec dewiacji, które w dzisiejszym świecie są promowane, rozpowszechniane i określane jako zdrowe.Realizacją wideo zajął się, podobnie jak w przypadku „Szukaj mnie”, Aleksander „Kopruch” Kozłowski z Przedmarańczy. Singiel w formie cyfrowej zamówić można m.in. na platformie iTunes.

Duet Kleszcz (MC) & DiNO (producent) to przykład dość nietypowej kooperacji. Artystów dzieli wiek, doświadczenie, środowisko. Łączy muzyka. Kleszcz (właśc. Łukasz Stępień) jest raperem wprost z podziemia. To członek działającej w ramach MaxFlo inicjatywy MaxFloLab mającej na celu „przedstawianie i promocję mniej znanych artystów, którzy swoją twórczością wyróżniają się spośród reszty”. Przypomnijmy, że tzw. rekrutem hip-hopu w MaxFloLabie był do niedawna K2, twórca hitu „1 moment” i „Jutro nadchodzi zawsze”.

Debiutancki album duetu Kleszcz (MC) & DiNO (producent) w przedsprzedaży pojawić się ma w drugiej połowie maja 2015 r. / Fot. Alan Kurc/Aleksandra MłodeckaKleszcz reprezentuje grupę wiekową 20+ i na legalnym rynku fonograficznym dopiero debiutuje. DiNO (właśc. Dawid Kałuża) jest za to jednym z czołowych polskich, hip-hopowych producentów muzycznych. To człowiek współodpowiedzialny m.in. za sukces złotej płyty „RekontaktPokahontaz czy rozliczne sukcesy muzyczne artystów, takich jak: GrubSon, Rahim, BU, Skorup, Buka. DiNO reprezentuje grupę 30+ (między artystami jest dokładnie 10 lat różnicy).

Co może być owocem współpracy artystów z tak różnym bagażem doświadczeń? Przekonamy się o tym jeszcze wiosną tego roku. – W drugiej połowie maja planujemy ruszyć z preorderem płyty – zdradza Rahim, szef MaxFlo. Namiastkę tego, czego możemy się spodziewać po debiutanckim krążku zatytułowanym „HorRYM JESTem” znajdziemy
na oficjalnym kanale wydawnictwa na YouTubie, MaxFloRecTV.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.