Facebook Google+ Twitter

Kleszcz & DiNO: płyta "HorRYM JESTem" trafiła do sklepów

Znane z radia „Szukaj mnie” i „Spacer” to tylko 2 z 15 eksperymentalnych utworów duetu Kleszcz (MC) & DiNO (producent), które znajdziemy na krążku „HorRYM JESTem”. Gościnnie pojawili się na nim m.in.: K2, Lilu, Skorup i Sit

Okładka albumu HorRYM JESTem duetu Kleszcz (MC) & DiNO (producent). Premiera: 12.06.2015 / Fot. Alan Kurc/Aleksandra Młodecka– Jest mrocznie i magicznie, ale są też wyjątki od reguły – mówią o klimacie swojej pierwszej wspólnej płyty Kleszcz i DiNO. Utrzymany w baśniowej konwencji album „HorRYM JESTem” dostępny jest już m.in. na sklep.maxflo.pl, w EMPiK-u i dobrych sklepach z muzyką.

Poniżej przypominamy najnowszy klip promujący wydawnictwo, „Spacer” z gościnnym udziałem Lilu.Kleszcz & DiNO to przykład dość nietypowej kooperacji. Artystów dzieli wiek, doświadczenie, środowisko. Łączy muzyka. Kleszcz jest raperem wprost z podziemia. To, podobnie jak K2, były członek działającej w ramach MaxFlo inicjatywy MaxFloLab mającej na celu „przedstawianie i promocję mniej znanych artystów, którzy swoją twórczością wyróżniają się spośród reszty”. DiNO jest za to jednym z czołowych polskich, hip-hopowych producentów muzycznych. Jest współodpowiedzialny m.in. za sukces złotych płyt „Rekontakt” i „ReversalPokahontaz czy rozliczne sukcesy muzyczne artystów, takich jak: GrubSon, Rahim, BU, Skorup, Buka.

Od lewej: Kleszcz i DiNO / Fot. Alan KurcEfekty współpracy Kleszcza & DiNO będziemy mogli usłyszeć „na żywo” już 26.06 (piątek), podczas finału „Bitwy prawnej” w CK Wiatrak w Zabrzu. „Bitwa prawna” to akcja społeczna mająca na celu uświadamiać prawne skutki prowadzenia „pod wpływem”. Kleszcz & DiNO przekonują: „Piłeś, paliłeś? Nie jedź!” (kliknij po zaproszenie Kleszcza & DiNO na to wydarzenie).

Wydawcą płyty „HorRYM JESTem” jest MaxFloRec. Patronat medialny sprawują nad nią: RMF Maxxx, „Dziennik Zachodni”, „Freestyle”, CGM.pl, Fabryka Zespołów, Popkiller.pl, Rapduma.pl i Legalna Kultura. Wyłącznym dystrybutorem albumu jest MyMusic Group.

Tracklista krążka znajduje się na sklep.maxflo.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.