Facebook Google+ Twitter

Klich: Taśma z lotniska Siewiernyj istniała. Rosjanie chcą ją ukryć?

"Jestem przekonany, że taśma istniała, a cały ciąg zdarzeń oceny kontrolerów, wskazuje na to, że Rosjanie chcieli ją ukryć" mówił dziś w TVN24 Edmund Klich, były polski akredytowany przy MAK.

 / Fot. Grzegorz Dembiński, PolskapresseEdmund Klich jest przekonany, że taśma z wieży kontroli lotów w Smoleńsku istniała i byłaby ważnym dowodem w sprawie katastrofy tupolewa, bo pokazuje jego podejście do lądowania.

Klich wskazał na "ciąg zdarzeń", które jego zdaniem dowodzą, że Rosjanie mogą chcieć ukryć nagranie. Nie tylko nie ma taśmy (początkowo strona rosyjska twierdziła, że taśma się nie nagrała, ale nawet tej wersji nienagranej, mimo wielu monitów, nie udostępniono), ale też zdjęć z ekranów na wieży. Rosjanie nie zgodzili się ponadto 15 kwietnia ub. roku dopuścić Polaków do oblotu środków radiolokacyjnych

To każe podejrzewać, że strona rosyjska stara się zatrzeć "nieudolne działanie kontrolerów na wieży w Smoleńsku" powiedział dziś Klich w TVN24.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Marcin
  • Marcin
  • 02.08.2011 13:22

W co pan gra, panie Klich?
Uwiarygadniał pan tezy MAKu, nie protestował przeciwko kłamstwom MAK, Tuska i Kopacz, pracował pan na kopiach... teraz jak w aspekcie międzynarodowym wszystko jest zamiecione pod dywan, to pan mówisz o taśmach ze Smoleńska?

Siwy włos na głowie, a nia krzty honoru ani szacunku dla własnego narodu!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.