Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25008 miejsce

Kliczko i Adamek we Wrocławiu rozpoczęli promocję walki o pas mistrza świata

Wczoraj Wrocław, dziś Drezno - z pełną parą ruszyła kampania promująca wrześniową walkę Tomasza Adamka z Witalijem Kliczko. Bokserzy we wtorek po raz pierwszy spojrzeli sobie w oczy i wizytowali wrocławski stadion na którym ma odbyć się walka.

Witalij Kliczko i Tomasz Adamek na konferencji we Wrocławiu / Fot. Bartosz Senderek Prawe 40 tys. widzów będzie miało okazję obejrzeć pierwszą w Polsce walkę bokserską o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC. 10 września na Stadionie Miejskim we Wrocławiu rękawice skrzyżują aktualny mistrz świata federacji WBC Witalij Kliczko i lider rankingów WBC i WBO Tomasz Adamek. Stawką pojedynku będzie pas mistrza świata najbardziej prestiżowej organizacji na świecie, który do tej pory jeszcze nigdy nie znalazł się w posiadaniu zawodnika z Polski.

Na nieco ponad 3 miesiące przed największym wydarzeniem w historii polskiego boksu obaj pięściarze rozpoczęli kampanię promocyjną swojej walki. Tomasz Adamek oraz Witalij Kliczko i ich zespoły we wtorek zawitali do Wrocławia.

Wizytę w stolicy Dolnego Śląska rozpoczęła konferencja prasowa, na której obaj bokserzy zostali powitani przez prezydenta Wrocławia - Obiecaliśmy, że walka będzie we Wrocławiu i walka jest - mówił Rafał Dutkiewicz, który podziękował organizatorom i wręczył obu bokserom figurkę wrocławskiego krasnoludka dźwigającego pas mistrza świata.

Głos zabrali także głowni bohaterowie. - Nigdy nie myślałem, że będzie mi dane walczyć o pas mistrzowski w wadze ciężkiej na tak wielkim stadionie. Jestem przekonany, że będzie on pełny, a ja dam świetne widowisko. Taki już jestem. Może mały, ale zadziorny - mówił Tomasz Adamek, który od swojego przeciwnika jest niższy o kilkanaście centymetrów. - Zrobię wszystko by zostać mistrzem świata bo obiecałem to kibicom - dodał "Góral".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Janusz Szachowski
  • Janusz Szachowski
  • 01.07.2011 16:45

Aby publiczne mordobicie mogło odbyć się 10 września na na nowym stadionie, zwanym przez mieszkańców Wrocławia "Szmaciakiem", potrzebna jest zgoda na użytkowanie obiektu budowlanego - a do tego legalna droga jeszcze daleka. Za pewnik można przyjąć, że przy dochodzeniu do decyzji zgody na to użytkowanie przed 10 września br o zgodności postępowań z prawem mało kto będzie myślał - czy zgodnie z prawem,czy nie - mordobicie na nowym stadionie musi się odbyć, bo tako rzekł pan Prezydent Wrocławia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

PODOBALY MI SIE WYPOWIEDZI OBU PIESCIARZY TO ZAPOWIADA WIELKIE WIDOWISKO ,ALE MISTRZ MOZE BYC TYLKO JEDEN, OCZYWISCIE WSZYSCY MY POLACY WIERZYMY W ADAMKA ,TOMASZ MA ZYCIOWA SZNSE ZAWOJOWAC WSZYSTKO CO JEST NAJWYZSZEJ KLASY WE WSPULCZESNYM BOKSIE ZAWODOWYM JEDNO JEST PEWNE, OBAJ DAJA Z SIEBIE WSZYSTKO ABY UDOWODNIC ZE SA NAJLEPSI WIERZE ZE I TYM RAZEM ADAMKOWI SPRZYJAC BEDZIE SZCZESCIE KTOREGO MU NIGDY NIEBRAKOWALO.DLUGOSZ ROMAN.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mniodek
  • Mniodek
  • 26.05.2011 04:01

Chyba kciałeś napisać "spszedażom"

Komentarz został ukrytyrozwiń
BUBA
  • BUBA
  • 25.05.2011 20:35

Ciekawe kiedy i kto bedzię zajmował się sprzedażom biletów

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.