Facebook Google+ Twitter

Kliczko w imieniu McFIT przekazał busa dzieciom

  • Marek Ch
  • Data dodania: 2014-09-21 16:02

Władimir Kliczko przebywał w miniony weekend w Polsce. Przybył na zaproszenie firmy McFIT, której jest ambasadorem, aby oficjalnie otworzyć drugi klub przy ul. Ostrobramskiej 79. W piątek spotkał się z też z dziećmi z Arka Fundacja Dzieci.

 / Fot. McFITSuperczempion WBA w imieniu sieci studiów fitness McFIT wręczył opiekunom Fundacji kluczyki do nowego busa, volkswagena T5, który umożliwi dzieciom swobodne poruszanie się po Warszawie oraz innych polskich miastach.

McFIT to niemiecka sieć klubów fitness, która właśnie wchodzi na polski rynek. Z tej okazji zaprosiła do Polski swojego ambasadora Władimira Kliczko, który w jej imieniu przekazał dzieciom z praskiej fundacji Arka Fundacja Dzieci busa. Mistrz zrobił dzieciom wielką niespodziankę, podjeżdżając osobiście pod studio McFIT na Świętokrzyskiej 3. Firma współpracuje w Niemczech od lat z niemiecką fundacją Die Arche. Jest to świetlica, która organizuje dzieciom wolny czas po szkole, różnego rodzaju  / Fot. McFITwarsztaty, wyjazdy terenowe oraz spotkania z ciekawymi osobami. Taką osobą jest bez wątpienia ambasador marki – Władimir Kliczko. W Polsce McFIT nawiązał podobną współpracę właśnie z Arka Fundacja Dzieci. Na co dzień firma wprawia w ruch swoich klientów, aby byli naturalnie w formie, jak mówi ich slogan reklamowy. Tym razem McFIT postanowił wprawić w ruch podopiecznych polskiej filii Arka Fundacja Dzieci, mieszczącej się na warszawskiej Pradze, która pomaga osobom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych.

,,Dzisiejsze popołudnie było wyjątkowe dla naszych podopiecznych. Nie tylko spotkaliśmy się z wielkim mistrzem Władimirem Kliczko, ale dostaliśmy też od firmy McFIT busa, którego nam tak bardzo brakowało. Od dziś nareszcie będziemy bardziej mobilni, będziemy mogli spokojnie wozić dzieci na wszystkie zajęcia. Widziałam wielki uśmiech na twarzach naszych dzieciaków, on mówi sam za siebie. Nic więcej chyba nie muszę dodawać, niech on będzie największym podziękowaniem dla McFIT i Władimira – mówiła Bogumiła Manek, opiekun Arki Fundacji Dzieci.

Po wspólnej sesji fotograficznej mistrz świata spotkał się z dziećmi w studiu fitness McFIT i opowiedział o początkach swojej sportowej kariery. Podopieczni Fundacji mogli również zadać Władimirowi Kliczce kilka pytań dotyczących jego przygody z boksem, dzieciństwa, a nawet bójek ze starszym bratem.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.