Facebook Google+ Twitter

Klienci Telekomunikacji bez ulgi internetowej

Telekomunikacja Polska nie wyszczególniając na swoich fakturach opłaty za internet pozbawiła swoich użytkowników możliwości skorzystania z ulgi internetowej w rozliczeniu PIT za 2009 r.

Fot. ilustracyjna / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:IBM_Thinkpad_R51.jpg&filetimestamp=20041123180644Odliczenie wydatków na sieć jest możliwe wyłącznie wtedy, gdy na fakturze widnieje jasno jaka opłata pobierana jest za internet. TP jak i inni operatorzy na fakturach nie umieszczają poszczególnych opłat, ale jedną - całościową.

TP zapowiedziało, że zacznie wyszczególniać opłatę za internet dopiero od tego roku. Mimo wielu skarg Telekomunikacja nie wprowadzi korekt faktur za lata poprzednie. Dodaje przy tym, że forma faktury wystawiana do tej pory jest zgodna z prawem.

Źródło: tvn24

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Ja też nie mogę sobie ulgi na neta zrobić, ponieważ mam internet na kartę :-) A raczej nikt mi nie zrobi tego, na paragony... Chyba, że będę brał doładowania na fakturę :-]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiesz, gwoli ścisłości trzeba napisać, że dotyczy to tylko usług łączonych (tzn net + tv). Jak ktoś ma po prostu net od tp, to nie ma problemu z uzyskaniem ulgi...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czyli mówiąc krótko - Telekomunikacja zrobiła swoich klientów w przysłowiowego konia. A potem się "biedacy" dziwią, że klientów im ubywa. Ech... Po prostu ręce opadają.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.