Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3662 miejsce

"K.L.I.K. "Bieżanów" w listopadzie

"K.L.I.K. "Bieżanów" czyli Kolektyw Lokalnych Inicjatyw kulturalnych "Bieżanów" to nieformalna inicjatywa obywateli dla obywateli Bieżanowa - peryferyjnej dzielnicy Krakowa.

 / Fot. plakatyW listopadzie będzie można uczestniczyć w zdarzeniach :

8 listopada - "KINO POD DRZEWEM", autorzy: Anna Śliwa, Łukasz Potaczek - harcerski projekt rodzinnego kina plenerowego, poszerzony o wspólne przygotowywanie poczęstunków przez mieszkańców Bieżanowa, konkursy i gry filmowe oraz spotkania ze znawcami kina.

15 listopada - "TAJEMNICZY DWÓR", autorzy: Anna Sobas, Monika Wolińska, Małgorzata Kościelska, Lucyna Wąsik - jest to integracyjny, wielopokoleniowy projekt o charakterze bajkowym, w jego ramach odbędą się spotkania seniorów z maluchami (podczas których będą oni wspólnie czytać i opowiadać bajki), warsztaty teatru cieni dla dzieci i dorosłych (takie, które będzie można samodzielnie odtworzyć w domu), a także wiele innych atrakcji.

5, 12, 19, 26 listopada - "DWORSKIE CENTRUM WOLONTARIATU", autorzy: Czesława Stojek, Anna Wójcik, Aleksandra Palka - inicjatywa z zakresu arteterapii w ramach której odbędą się szkolenia i spotkania z zakresu tej dziedziny, powołana zostanie grupa wsparcia dla rodziców i opiekunów osób niepełnosprawnych, Ci ostatni zaangażowani zostaną w kulturalne i artystyczne życie dzielnicy najpełniej jak to tylko możliwe!

Więcej informacji o inicjatywie na DWOR CZECZOW

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.