Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26011 miejsce

"Klimakterium i ... już" czyli manifest kilku milionów Polek

28, 29 i 30 listopada 2009 w Teatrze im. S. Jaracza w Łodzi odbędą się przedstawienia spektaklu, który łączy elementy kabaretu, musicalu i farsy.

Plakat / Fot. .Największy humorystyczny hit, przyciągający rzesze widzów w każdym wieku, znany już na wielu scenach w kraju i za granicą (m.in. Ukraina i Stany Zjednoczone). Krycha, Zosia, Pamela i Malina to panie w okresie "menopauzalnym", które muszą jakoś uporać się ze swoimi problemami. Jakimi? Dowiedzieć się będzie można podczas spektaklu Elżbiety Jodłowskiej, który będzie gościł na scenie łódzkiego teatru. Ważne tematy, powszechnie uważane za wstydliwe, trudne i prawie tabu, wcale nie muszą być przedstawione poważnie, dlatego tak ważny jest w spektaklu humor. Tym bardziej, że sam humor jest doskonałym lekarstwem (bez skutków ubocznych). Śmiejąc się, łatwiej znosimy przeciwności losu.

Perypetie bohaterek wzruszają publiczność do łez, a jednocześnie bawią, bo są przesycone dowcipem w najlepszym wydaniu. Niewątpliwą siłą spektaklu są znane osobowości aktorskie oraz przeboje takie, jak: "Kuba, wyspa jak wulkan gorąca", "Kolorowe jarmarki", "Być kobietą" itd. w nowych aranżacjach i z nowymi tekstami.

Na scanie pojawią się: Krystyna Sienkiewicz, Ewa Złotowska, Grażyna Zielińska, Elżbieta Jodłowska, Iga Cembrzyńska, Elżbieta Jarosik, Hanna Chojnacka.

Czym jest to przedstawienie? Farsą na drażliwy temat? Kabaretem? Musicalem? Raczej rodzajem manifestu Polek 50+. Krytycy sami nie wiedzą, co o tym myśleć. Myślę, że warto wybrać się na ten spektakl i samemu wyrobić sobie opinię.

Więcej o spektaklu: http://www.klimakterium.art.pl/
Bilety w cenie: 60, 80 i 100 zł.

Zamówienia u organizatora:

PROMOTON Biuro Promocji Kultury i Reklamy
ul. Piotrkowska 173 lok. 2
90-447 Łódź
NIP 726 002 23 21
tel./fax (042) 637 60 25
biuro@promoton.com.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

ELKA G.
  • ELKA G.
  • 13.12.2010 11:43

byłam SUPER !!!!!1

Komentarz został ukrytyrozwiń

Od ponad miesiąca mam bilety... i nie mogę doczekać się spektaklu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.