Facebook Google+ Twitter

Klimat jak na Manhattanie, przy Foksal 19

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-06-15 17:18

17 czerwca w klubie Sketch odbędzie się impreza z cyklu After Office. Wieczór ten upłynie pod hasłem „Seks w naszym mieście”. Zainspirowani tym serialem organizatorzy przewidują naprawdę gorącą zabawę i gwarantują, że zapewnią klimat jak z najlepszych klubów Manhattanu.

W trakcie imprezy wyjątkowy koncert zagra orkiestra Tomka Szymusia znana z popularnego programu „Taniec z gwiazdami”.

Dla gości zaśpiewa jazzowa wokalistka Anna Stępniewska, a z nią, jako gość specjalny , wystąpi Anna Serafińska. Wieczór uświetni pokaz mody znanych na całym świecie marek takich jak Vivienne Westwood, Michael Kors, Diane Von Furstenberg, czy Donna Karan (DKNY). Z najnowszymi trendami gości zapozna fashion designer Jakub Bonecki. Pieczę nad całością wieczoru będą sprawować Marzena Rogalska i Janusz Zadura.

After Office – „Seks w naszym mieście”
17 czerwca 2009, godz. 20.00 klub Sketch, ulica Foksal 19.

Dla naszych autorów mamy jedno podwójne zaproszenie na imprezę. Dostanie ja pierwsza osoba, która wyśle na mail: m.aleksandrowicz@wiadomosci24.pl wiadomość zatytułowaną: "Szymuś", w której poda swoje imię i nazwisko, adres oraz numer kontaktowy.


Orkiestra Tomka Szymusia

Orkiestra Tomka Szymusia / Fot. organizatorOrkiestrą "Tańca z gwiazdami" dyryguje Tomek Szymuś - absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie Kompozycji i Aranżacji.

Współpracował z zespołami: Polucjanci, Sistars, Golec uOrkiestra i wokalistami: Stanisławem Sojką, Wiolettą Willas, Justyną Steczkowską, Markiem Torzewskim, Katarzyną Groniec, Anną Marią Jopek, Robertem Janowskim, Jackiem Wójcickim.

Brał udział w wielu programach telewizyjnych, m.in.: "Szansa na Sukces", "Tata Show", "Idol", "Dubidu" i "Od przedszkola do Opola".

Dyrygent i aranżer na festiwalu Top Trendy 2005, 2006 i 2007 r. oraz rozdania nagród Róże Gali, EFFIE - Konkursu Efektywności Reklamy. Przygotował oprawę muzyczną i poprowadził orkiestrę na rozdaniu Europejskich Nagród Filmowych 2006 i polskich nagród filmowych Złote Kaczki 2007. Pisał aranżacje do Sopot Festiwal 2006, Tańca z Gwiazdami (IV edycji) i wielu innych programów telewizyjnych oraz koncertów.

Gra na instrumentach klawiszowych w warszawskim Teatrze Muzycznym Roma w spektaklach: "Piotruś Pan", "Miss Saigon", "Koty", "Grease", "Taniec Wampirów".

Dużo pracuje, lubi adrenalinę, odpowiada mu szybkie tempo życia, dlatego też chętnie jeździ wraz z rodziną na rowerze i nartach, frajdę sprawiają mu też start samolotu i rola pasażera kierowcy rajdowego.

Po mocnych wrażeniach najchętniej wycisza się podróżując lub w rodzinnych stronach, patrząc na spokojną toń mazurskiego jeziora.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Edit: drobne uzupełnienie w tekście, które zapomniałem dopisać od razu, za co przepraszam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.