Facebook Google+ Twitter

Klinkij i nakarm potrzebujących

"Głodnemu dać jeść, bezdomnemu miejsce, a nagiemu odzież. Jak nie można dużo - to mało"...

Klinkij i nakarm potrzebujących / Screen z okruszek.org.plKilka dni temu ruszyła akcja charytatywna „Okruszek”. Wystarczy wejść na stronę internetową www.blizniemuswemu.pl i kliknąć. Każde kliknięcie to złotówka przelewana przez sponsorów na konto Towarzystwa Pomocy im. Świętego Brata Alberta.

Akcja "Okruszek" została wymyślona przez rzeszowską fundację „Bliźniemu Swemu”. Jej celem jest pomoc schroniskom dla bezdomnych i jadłodajniom dla najuboższych, które są prowadzone przez Towarzystwo Pomocy im. Świętego Brata Alberta.

Akcja „Okruszek” działa podobnie jak akcja „Pajacyk” – wystarczy wejść na stronę www.blizniemuswemu.pl , po czym kliknąć na logo oznaczone akcją. Jedno wejście to złotówka na koncie towarzystwa. Pieniądze są przelewane przez sponsorów.

To pierwsza tego typu akcja, którą wymyśliła fundacja. Do tej pory pieniądze dla towarzystwa zdobywane były podczas kwesty czy aukcji charytatywnych „Bliźniemu Swemu”. Nowy pomysł ma sprawić, że w pomoc będzie mógł się włączyć każdy chętny – bez wychodzenia z domu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

+za ważny temat

Komentarz został ukrytyrozwiń

Albo ustaw tę stronę jako startową, tak jak niektórzy Pajacyka (PAH).
WIELKI plus za ten tekst.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.