Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10629 miejsce

Klocki LEGO bawią i uczą, a także pozwalają zarobić.

Zabawa klockami Lego jest bardzo fajna, a zarazem uczy. Poprzez zabawę dziecko poznaję świat, kolory, a poprzez zróżnicowane klocki także kształty. Rozwija swój umysł. Klocki są nie tylko nauką, ale pozwalają także zarobić.

Klocki Lego znane są na całym świecie od kilkudziesięciu lat. Produkowane są już nie tylko w Danii, ale także w innych państwach europejskich.
W czasach, kiedy w sklepach były tylko najważniejsze produkty, a do nich stało się godzinami, klocki LEGO sprzedawane były tylko w sieci sklepów i kiosków walutowych Pewex. Był to produkt trudno dostępny i drogi.

W dzisiejszych czasach klocki lego sprzedawane są na całym świecie, także w Polsce. Dostępne są w wielu sklepach zabawkarskich i marketach.
Ceny są najróżniejsze od niskich do wysokich. A wybór zestawów może przyprawić o zawrót głowy. Każde dziecko może wybrać swój wymarzony zestaw.

Zestawy przed wyprodukowaniem, projektowane są przez wyznaczone osoby. To nie jest łatwa praca. Ale firma Lego wpadła na bardzo dobry pomysł. Każdy kto lubi budować może na tym zarobić. Wystarczy zbudować swoją wymarzoną budowlę czy pojazd, a później ten pomysł sfotografować.
Do zamieszczania zdjęć swoich projektów powstała osobna strona LEGO: lego.cuusoo.com, jest ona w języku angielskim.
Po umieszczeniu naszego projektu, musimy poczekać na potwierdzenie go przez moderatora, który sprawdzi czy projekt nie łamie regulaminu.
Aby projekt klocków został wyprodukowany potrzeba 10000 głosów. Jest to liczba może nie duża, ale głosować może tylko osoba zalogowana!
Jeśli już zdobędziemy te 10000 głosów, projekt zostanie wyprodukowany, a pomysłodawca otrzyma 1% od każdego sprzedanego zestawu.
Można na tym trochę zarobić, wiedząc że zestawy lego są bardzo popularne, a co za tym idzie sprzedawane.

Z klockami Lego spotkałem się pierwszy raz gdy miałem 3 lata, od razu dostałem normalny zestaw lego. I tak przez kilkanaście lat uzbierało się ponad 20 kg klocków. Bardzo lubię budować z nich budynki, ale także pojazdy.
Gdy zobaczyłem stronę Lego Cuusoo pomyślałem, że mogę budować i zarobić.
Polecam Lego Cuusoo, bo jest dla każdego:)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Koziołki
  • Koziołki
  • 07.06.2012 11:22

Ko_lego , 20 kg lego a to ci dopiero zabawa :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.