Facebook Google+ Twitter

Kłódkomania już w Międzyzdrojach! Kłódki na molo

Przyzwyczailiśmy się do widoku kłódek na mostach lub kładkach. Od jakiegoś czasu pojawią się one także... na molo.

1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Kłódkomania dotarła do mola w Międzyzdrojach. Wieszanie, przyczepianie, zakładanie kłódek na mostach, jest znane już od dość dawna. Przywędrowało do nas z Włoch. Fot. R. J. Zagórski
Kłódkomania dotarła do mola w Międzyzdrojach. Wieszanie, przyczepianie, zakładanie kłódek na mostach, jest znane już od dość dawna. Przywędrowało do nas z Włoch. Fot. R. J. Zagórski

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

Poldek C.
  • Poldek C.
  • 10.05.2012 13:52

Szacun dla Gosi i Mirka!

Komentarz został ukrytyrozwiń
B. PO
  • B. PO
  • 26.03.2012 13:31

Dziwne te zwyczaje, ale jeśli komuś dają sczęście to niech kwitną.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lilka O
  • Lilka O
  • 05.03.2012 09:23

Kłódeczki, to jest to :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bobek Noko
  • Bobek Noko
  • 02.03.2012 13:46

O to ja rozumie i szukam lakiegos mostu. Tylko do Miedzyzdroji za daleko.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Danuta Mieln
  • Danuta Mieln
  • 28.02.2012 15:41

Musze też zawiesić gdzieś jakaś klódke.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Józef KL...
  • Józef KL...
  • 27.02.2012 13:57

Jeszcze troche i w każdej miejscowości z mostem będą kłódki. Ha!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jesteśmy często przeciw zapożyczeniom, ale ciągle coś od kogoś przyswajamy. Niestety zbyt mało się mówi i robi w szkołach o tradycjach narodowych - polskich i regionalnych. Coraz mniej się śpiewa w szkołach. Nie ma kół zainteresowań w takich ilościach jak to było kilkanaście i kilkadziesiąt lat temu. Starsi narzekają na nowe i obce, a młodzież bierze przykłady z zachodu - wszystko jak leci. Wszyscy mają po trochę racji, bo coś trzeba robić. Pustka, to najgorsze co może być.

Komentarz został ukrytyrozwiń
J.P.
  • J.P.
  • 25.02.2012 11:08

Prawdopodobniej jest to przeniesione z Paryża, ale w Sekwanie nie ma słonej wody i sztormów. W Międzyzdrojach te zjawiska występują na sól nie ma mocnych. Podobno miłość nie rdzewieje, dlatego powinniśmy te pomysły ograniczyć, ponieważ rdzawe kłódki nie kojarzą sie z z miłością

Komentarz został ukrytyrozwiń
GJ.
  • GJ.
  • 25.02.2012 10:55

Zrobili sobie Kube!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kaziu P...
  • Kaziu P...
  • 24.02.2012 20:52

U nas wszystko co obce jest szybko podchwytywane i stosowane bezkrytycznie. Ta rdza na kłódkach świadczy o jakości tych elementów, a powinny być nierdzewne. Jak to jest z tą nierdzewnością kłódek i miłością też zadaje sobie to pytanie jak p. J.C.