Facebook Google+ Twitter

Kłomnice. Piłkarski turniej mikołajkowy

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-12-11 10:59

Stowarzyszenie "Jedność w Działaniu", klub piłkarski "Warta Zawada" i stowarzyszenie "Wieczny Raków" mają zaszczyt zaprosić wszystkich 12 grudnia na piłkarski turniej mikołajkowy.

 / Fot. Damian LeciakPomysł organizacji turnieju „Mikołajkowego” zrodził się w naszych głowach przed 2 laty. Grudzień dla piłkarza i kibica to bardzo ubogi czas w emocje sportowe związane z piłką nożną. Członkowie stowarzyszenia „Jedność w Działaniu” z siedzibą w Zawadzie oraz KS Warta Zawada postanowili wypełnić tą coroczną lukę w kalendarzu piłkarskim. Pierwsza impreza odbyła się w grudniu 2008 r., a jej formuła zakładała, że w turnieju mogą grać kluby zrzeszone na terenie Gminy Kłomnice, tak więc: Warta Zawada, Orkan Rzerzęczyce, Pogoń Kłomnice oraz Metal Rzeki Wielkie. Po bardzo wyrównanej walce zwyciężyła ekipa Orkana. II turniej miał być organizowany przez kolejny klub z gminy, jednak chętnych brakowało. Postanowiliśmy zatem, że turniej będziemy organizować cyklicznie i będzie on naszą wizytówką. 5 grudnia 2009 r. rozegrany został II Turniej Mikołajkowy o Puchar Wójta Gminy Kłomnice. Tym razem do rywalizacji przystąpiły nie kluby, a sołectwa. Zgłosiło się aż 15 drużyn. Wymagało to od nas bardzo dobrej organizacji oraz wsparcia finansowego wielu sponsorów. Tym razem mistrzem Gminy Kłomnice okazała się bezapelacyjnie drużyna z Zawady. Zorganizowanie tego turnieju okazało się naszym dużym sukcesem. W tym roku nie zmieniamy zasad – zagrają sołectwa. Patrząc po tym, ile już zgłosiło się drużyn, możliwe jest, że będzie ich jeszcze więcej niż w tamtym roku! Tym razem oprócz typowego grania o Puchar Wójta, chcemy zapewnić widzom kilka innych atrakcji. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to myślimy, iż każdy, kto odwiedzi halę w Kłomnicach na prawdę nie wyjdzie z niej zawiedziony!

Mini Turniej Mikołajkowy w którym wystąpią 4 drużyny stworzone na potrzeby imprezy
1.Raków Częstochowa w składzie Grzegorz Lelonek, Jerzy Brzęczek, Adrian Pluta, Paweł Kowalczyk, Mateusz Zachara, Kamil Witczyk, Cezary Suchan, Krzysztof Kołaczyk, Artur Lampa, Dawid Jankowski oraz kibic który wygra konkurs trwający na Częstochowskim Portalu Sportowym
2.Drużyna gwiazd turnieju mikołajkowego w którego składzie wystąpią wychowankowie Rakowa
Cezary Siwy, Tomasz Czok, Tomasz Foszmańczyk, Mariusz Przybylski, Andrzej Kretek, Maksymilian Rogalski, Jacek Magiera, Marcin Bojarski, Adrian Klepczyński, Andrzej Wróblewski, Sebastian Synoradzki, Piotr Malinowski, Konrad Gerega.
3 drużyna to reprezentacja turnieju gminnego po jednym z zawodników z każdej drużyny
4 Reprezentacja klubów regionu Kłomnice

oprócz tego przewidziano wiele atrakcji
Pokaz Futbolu Amerykańskiego
pokaz Freestyle piłkarski
święty mikołaj rozdający cukierki
Stoisko Stowarzyszenia Wieczny Raków
Stoiska Gastronomiczne
Konkursy z Nagrodami

Wszystkich serdecznie zapraszamy – niedziela 12.12.2010 r. – hala Z.S. w Kłomnicach – wstępnie godz. 10:00!
Zapraszają:
Stowarzyszenie „Jedność w Działaniu” z siedzibą w Zawadzie
KS Warta Zawada
Stowarzyszenie „Wieczny Raków”

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.