Facebook Google+ Twitter

Kłopotek: "Czy ktoś jeszcze panuje nad naszym państwem?"

"Czy ktoś jeszcze rządzi naszym państwem" - zapytał poseł Kłopotek u Bogdana Rymanowskiego. Polityk PSL nie może uwierzyć w to, że premier Tusk nie był poinformowany o przygotowaniach do wizyty Lecha Kaczyńskiego w Katyniu.

 / Fot. Piotr VaGla Waglowski, http://www.vagla.pl/Domena publicznaPostępujący rozkład państwa polskiego jest bardzo często powtarzaną tezą wśród reprezentantów polskiej prawicy. Z kolei dla liberalno-lewicowego salonu jest to kolejna brednia paranoicznej "Gazety Polskiej".

Poseł Kłopotek również zauważa, że coś jest nie w porządku z funkcjonowaniem naszego państwa. Polityk PSL nie potrafi zrozumieć, jak to możliwe, że premier Donald Tusk nie został poinformowany przez swoich urzędników o planowanej wizycie Lecha Kaczyńskiego w Katyniu.

Kłopotek słusznie zauważa, że jeżeli prawdą jest to, co mówi Donald Tusk, to znaczy, że nie ma kontroli nad polskim państwem. Polityk PSL oceniając sprawę, powiedział, że bez względu na to jaka jest prawda w tej sprawie, winę i tak ponosi strona rządowa.

Znajdź nas na Google+Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

puchacz
 • puchacz
 • 11.07.2012 12:08

nasze państwo dziala siłą bezładności mechanizm raz ruszony ciężko zatrzymać... a rząd udaje ze cos robi dla obywateli .. bo w grabieniu polakow doszedł do perfekcji...

Komentarz został ukrytyrozwiń
janusz
 • janusz
 • 11.07.2012 10:46

WINK a ja tobie mówię że Kłopotek już spierdala. Będzie chciał załatwić jakąś fuchę, bo zrezygnował z posła zawodowego. Wrócił do instytutu gdzie zajmuje się hodowlą baranów. On tam dyrektorzy a już chujowi robili koło dupy. Wink rozumiesz to ? Proste jak penis we wzwodzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A jakieś wybory to się czasem w PSL nie szykują? Może nie tyle Kłopotek zwiewa, co chce sobie we własnej partii notowania poprawić?

Komentarz został ukrytyrozwiń
janusz
 • janusz
 • 10.07.2012 09:23

Nie ważne kto czego nie zrobił. I jedni nic nie robili i drudzy. To chuj z nimi, ale istotne jest to, że koalicjant chłop spierdala a to znak nieomylny że rząd upada ! Chłopstwo jeszcze im wzorowo dopierdoli jak na wiejskiej zabawie-jak leży to kurwa sztachetą go albo dyszlem jak zaleca Waldemar Strażak.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Powodzianin
 • Powodzianin
 • 10.07.2012 08:07

Ten RZĄD pod SĄD, TUSKA przed TRYBUNAŁ STANU. Tusk kłamca i manipulant.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Nowotarski
 • Jan Nowotarski
 • 09.07.2012 23:06

Przepisy mówią jasno.Kancelaria prezydenta ustala listę gości.Sposób ich przewozu i jego organizacja należy do MSZ(Sikorski), MON(Klich),iMSWiA(Miller).Za bezpieczeństwo odpowiada BOR(Janicki).Wszyscy co do jednego podlegają premierowi, a nie prezydentowi.To oni organizowali wizytę o której Tusk rzekomo nie wiedział.

Komentarz został ukrytyrozwiń
legionista
 • legionista
 • 09.07.2012 22:58

@internauta.36 pułkiem rządził min.obrony Klich któremu Błasik podlegał.Bez zgody MONu żaden lot międzypaństwowy samolotem wojskowym nie może się odbyć.Idź się dokształć.

Komentarz został ukrytyrozwiń
internauta
 • internauta
 • 09.07.2012 21:59

@ olek kan , nie masz bladego pojęcia to się nie kompromituj. Rząd daje samolot , a 36 pułkiem rządził śp Błasik .Całą wizytę prezydencką organizuje szef kancelarii prezydenta.

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
 • olek kan
 • 09.07.2012 21:25

Przecież to kancelaria premiera organizuje przelot i zapewnia samolot rządowy.Tak ,rządowy nie prezydencki, bo prezydenckiego samolotu Polska nie ma i nigdy nie miała.Kancelaria premiera której podlegają MSZ ,MSWiA .MON oraz BOR i służby wywiadowcze jest odpowiedzialna za organizację każdej wizyty państwowej.W głowie się nie mieści że szef rządu nie wie że jego kancelaria organizuje wizytą Prezydenta.Moim zdaniem Tusk mataczy.O wszystkim wiedział i "wystawił" Kaczyńskiego Putinowi.Dlatego teraz kłamie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
doPiSek
 • doPiSek
 • 09.07.2012 21:00

Gdyby pan Kłopotek posłuchał byłego szefa kancelarii prezydenta - Kalisza pewnie nie zadawałby głupich pytań. Jakie są procedury i kto co załatwia . Prezydent nie tłumaczy się nikomu o swoich zamiarach . Zamawia samolot poprzez swoje służby i tyle . Wszystko załatwia kancelaria prezydenta .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.