Facebook Google+ Twitter

Kłótnia w Radiu ZET. Niesiołowski: "Proszę się zamknąć!"

W audycji Moniki Olejnik w Radiu ZET doszło do ostrej kłótni, Adama Hofmana i Stefana Niesiołowskiego. W pewnym momencie poseł Hofman usłyszał: "Proszę wyjść! Albo ja pana zaraz wyprowadzę. Dość już "grania trupami".

Sonda

Który z polityków powinien przeprosić za swoją wypowiedź?

 / Fot. PAP/Leszek SzymańskiW audycji w Radiu ZET u Moniki Olejnik doszło do ostrej kłótni dwóch tytanów polityki: Adama Hofmana i Stefana Niesiołowskiego. W pewnym momencie rozmowy Niesiołowski kazał Hofmanowi "się zamknąć", w odpowiedzi Hofman zapytał go, czy "pomyliły mu się pudełka z lekami".

Zaczęło się zwyczajnie. Poszło o katastrofę smoleńską. Według posła Adama Hofmana - to nie PiS, a Platforma Obywatelska wykorzystuje w polityce katastrofę smoleńską.

Adam Hofman, rzecznik prasowy PiS, powiedział, że "Donaldowi Tuskowi spadają sondaże i on chce wykorzystać katastrofę do swojej politycznej roboty. Bo kto wygrał ostatnie wybory na Smoleńsku? Platforma Obywatelska ze spotem "Oni pójdą na wybory". Zaproponował - zastanówcie się, kiedy mówicie, że ktoś tańczy na grobach. "Donald Tusk tańczy kan-kana na tych grobach" - stwierdził Hofman.

Hofman dodał jeszcze, że zachowanie premiera w czasie dyskusji nad proponowaną przez PiS uchwałą, wzywającą rząd Rosji do zwrotu wraku samolotu prezydenckiego było "czymś, czego do tej pory nie wiedzieliśmy". To jego zdaniem – czytamy w Gazecie.pl: "Przykrycie uchwały, która była niewygodna dla Platformy, to jest jedna sprawa, bo wiem, że Donald Tusk nie chce drażnić Rosjan, być może razem z nimi ma coś do ukrycia w sprawie katastrofy smoleńskiej. Ale żeby nie chcieć, żeby wrak wrócił do Polski?"

Według rzecznika PiS, wszyscy widzieliśmy – cytuje Gazeta.pl: "wrak jest cięty, myty, niszczony. Dlatego uchwała wzywająca do jego zwrotu powinna zyskać poparcie całego Sejmu". (...) "Mówienie, że takich uchwał się nie przyjmuje jest nieprawdą, bo wiele takich uchwał było adresowanych do rządów Białorusi, Japonii czy Kuby" - mówił Adam Hofman.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (200):

Sortuj komentarze:

Władyslaw Polewaj
 • Władyslaw Polewaj
 • 13.05.2012 20:19

niesioł nosi mózg po to żeby mu się czaszka nie zapadła.gdy tylko otwiera szambo leje dookoła fekaliami.

Komentarz został ukrytyrozwiń
bombka dla PO
 • bombka dla PO
 • 18.04.2012 23:44

O k...a, sikam ze śmiechu. Brawo, im częściej Niesioł się wpudli, tym szybciej szlag go trafi. Czego mu życzę z całego serducha. Rzeczywiście chyba nie wziął prochów. Ot, kolejny z naćpanej hołoty.
a tak w ogóle Niesioła nie wyprowadzimy nigdzie tylko odstrzelimy mu ten głupi łeb, jak zagramy w paint-ball. Będzie czerwono-różowy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 17.04.2012 17:24

tylko naiwny laik może uważać ze służby nie wykryły by bombowego zamachu ... slady użycia bomby itd nawet nie pisze więcej bo bym sie ośmieszył ...to jest dobre na westernach i filmach sf....widać niektórzy za duzo sie ich naoglądali..

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mikołaj Grabowski
 • Mikołaj Grabowski
 • 17.04.2012 10:49

up@Kazimierz Nalewaj
Większych głupot jeszcze nie słyszałem. W wojsku z tego co pamiętam to uczą wykonywania rozkazów, a nie myślenia. Skąd Pan wie co Hofman robił złego czy dobrego jeżeli wie to sam Bóg. Boże uchroń, ale od mało sprytnymi ludźmi, którzy piszą "rzyciu" a nie "życiu". Ps. po znaku interpunkcyjnym wstawiamy spacje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na tej zasadzie to natychmiast powinniśmy oddać do przetopienia wszelkie samochody marki Łada, GAZ i Moskwicz, oraz wszelkie ciężarówki typu KrAZ czy KAMAZ, bo przecież wiadomo kto je produkuje i we wszystkich mogą być tajne zdalnie sterowane urządzenia zamontowane. :D

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 17.04.2012 01:29

@Paweł Urbański

>Jeśli weźmie się pod uwagę to kim jest szef firmy, która remontowała Tu-154M, to nie można wykluczyć, że bomba lub jakieś inne urządzenie powodujące awarię mogło zostać wbudowane w konstrukcję samolotu.

Większej bzdury nt. "zamachu" jeszcze nie słyszałem :) Pozdrawiam pana.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli weźmie się pod uwagę to kim jest szef firmy, która remontowała Tu-154M, to nie można wykluczyć, że bomba lub jakieś inne urządzenie powodujące awarię mogło zostać wbudowane w konstrukcję samolotu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
fizda
 • fizda
 • 16.04.2012 16:23

@ Olka Dzisiaj 16:09

Olka do doktorka,
jako rzecze wszystkim twój prof.Karaluch

Komentarz został ukrytyrozwiń
Olka
 • Olka
 • 16.04.2012 16:09

Ale tu " Hofmanów "na tej stronce .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do wojska z p.Hofmanem tam by go nauczyli gdzie jest jego miejsce.Bo kto nie byłw wojsku to myśli że zawsze racja jest po jego stronie a jest też tak że trzeba przyznać rację drugiemu człowiekowi.Pan Hofman myśli że pozjadał wszystkie rozumy ale swego jeszcze nie i dlatego do sejmu powinni być wybierani ludzie którzy cos w rzyciu dobrego zrobili,a nie zajmowali się handlem samochodami i nabijaniem innych w butelkę,sprzedając stare wraki jako w dobrym stanie tym nie powinien się parać rzekomo uczciwy i prawy poseł PiSu,Boże chroń nas przed takimi ludźmi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.