Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17814 miejsce

Klub Arytmia - Warszawscy studenci w natarciu

Już za dwa tygodnie otwarcie nowego klubu, który nie będzie przeciętny. Klub prowadzony przez studentów bez doświadczenia. Słaba rekomendacja?! Niekoniecznie...

 / Fot. Paulina BłaszczykImprezy inaugurujące działalność, zaplanowane są na pierwsze dwa tygodnie kwietnia. Ma być koncert, ma być wymiana ubrań zwana potocznie Ciuchowiskiem, mnóstwo dobrych zabaw do białego rana z najlepszą muzyką oraz wiele zniżek na barach. Docelowo zaplanowane są cotygodniowe imprezy dla Erasmusów, transmisje meczy, kino OFFowe i wiele innych w zależności od pary roku i zapotrzebowania.

Obecnie w lokalu przy ulicy Sandomierskiej 13 (wejście od ulicy Rejtana) trwają ostatnie drobne prace wykończeniowe niezbędne do jego otwarcia. Na początku ruszą trzy sale przystrojone w pięknym ciemno-liliowym kolorze widocznym na zdjęciach. / Fot. Paulina Błaszczyk Z czasem otwarta zostanie potocznie zwana 'piwnica' z ogromną salą do tańczenia, backstagem oraz palarnią. Już teraz chodzi legenda, że system nagłośnieniowy jest tak dobrej jakości, że wystarczy 20% by nie słyszeć siebie nawzajem stojąc twarzą w twarz. Nie zmienia to faktu, że lokal został tak przerobiony, aby nie przeszkadzać żadnemu z sąsiadów mieszkających w pobliżu.

W dzień restauracja w nocy klub

Modą europejską i z powodów czysto ekonomicznych, w dzień przy ulicy Sandomierskiej 13, oferowane będą śniadania , lunche i inne drobne przekąski jak np kanapki na wynos, które powinny zainteresować pracowników pobliskich biurowców i studentów uczelni sąsiedzkich: SGH, Politechnika, czy najbliższą Wyższą Szkołę Ekologii i Zarządzania. Piwo, wino, herbata, kawa to standard. Jednak to co odróżniać ma Arytmie, to sprowadzane w niewielkich, limitowanych wręcz ilościach, najlepsze produkty z zagranicy. Prawdziwa meksykańska tequila, prawdziwa chińska zielona herbata czy belgijskie ciemno piwo, czemu nie? Do tego do wyboru krótkometrażowe kino OFFowe w jednej z sal, transmisja meczu w drugiej (polska liga, Liga Mistrzów, Liga Europy i mecze międzypaństwowe z udziałem biało-czerwonych w różnych sportach) czy po prostu dawka 'najświeższej' prasy, przewodników turystycznych czy najnowszych książek dostępnych na miejscu za darmo.

W nocy ma być dziko i międzynarodowo, a to za sprawą imprez dedykowanym warszawskim gościom - studentów z wymian typu Erasmus. Specjalne dni tematyczne dedykowane wybranemu narodowi i jego kulturze (na barze dostępne będą lokalne alkohole, jedzenie, muzyka i być może sztuka filmowa z danego kraju)

 / Fot. Paulina Błaszczyk Studenci dla studentów

Lokal założony asumptem i dzięki energii warszawskich studentów, którzy tak jak wielu młodych ludzi ludzi ma marzenie prowadzenia własnego lokalu i aspiracje bycia w tym najlepszym w mieście. Wszystko to doprowadziło do stworzenia spokojnej restauracji w dzień i szalonego klubu w nocy, co najważniejsze taniego, ale nie obskurnego jak wiele już istniejących od dawna. Zniżki za zlikowanie, karty stałego klienta i mnóstwo konkursów z nagrodami na barze to tylko niektóre z promocji dla takich samych jak oni uczniów szkół wyższych.

Czy warto zaryzykować i sprawdzić brak doświadczenia właścicieli? Myślę, że warto.

Chcesz trzymać rękę na pulsie życia Arytmii, dołącz teraz na facebooku klikając w ten link

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.