Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21953 miejsce

Klub Kobiet Przedsiębiorczych o storytellingu w biznesie

Co kryje się pod pojęciem stroytellingu? Jak wielkie marki wykorzystują umiejętność opowiadania w komunikacji ze swoimi odbiorcami? Od ponad pięciu lat Klub Kobiet Przedsiębiorczych wspiera i stymuluje rozwój przedsiębiorczyń z Poznania.

Od ponad pięciu lat Klub Kobiet Przedsiębiorczych wspiera i stymuluje rozwój przedsiębiorczyń z Poznania i całej Wielkopolski. To jedna z większych inicjatyw prospołecznych w regionie mająca na celu promowanie przedsiębiorczości i budowanie sieci kontaktów wśród lokalnych przedsiębiorstw, a szczególnie mikro i małych firm prowadzonych przez kobiety.

- Nasze spotkania oraz wykłady mają na celu zapoznanie uczestniczek z najnowszymi trendami w biznesie i zarządzaniu. Wybieramy tematy, które są istotne z praktycznego punktu widzenia, inspirujemy do rozwoju i odważnego realizowania własnych, indywidualnych pomysłów - mówi Ewa Dominiak, właścicielka studia kreatywnego Black Hog, i dodaje: Istotnym elementem każdego spotkania jest część networkingowa - po zakończonym wykładzie Panie mają czas, by porozmawiać, poznać się, wymienić się doświadczeniami czy nawiązać współpracę. To element równie ważny, jak wykłady specjalistów.

Pomysłodawczyniami oraz organizatorkami poznańskiego Klubu Kobiet Przedsiębiorczych są Ewa Dominiak oraz Joanna Stankiewicz - właścicielka Babilądu - Ośrodka Rozwoju Osobistego Kobiet. Skąd pomysł na tego typu spotkania? - Każda z nas prowadzi już od kilku lat własną firmę, stąd wiemy na jakie problemy może natknąć się bizneswomen. Jesteśmy świadome, że zwłaszcza w przypadku małych firm przedsiębiorcza właścicielka, musi zdobywać kompetencje i poszerzać wiedzę na wielu płaszczyznach i temu właśnie mają służyć nasze spotkania - mówi Joanna Stankiewicz, prowadząca od wielu lat Babiląd oraz organizująca największe swap part w Polsce, czyli Babi Targ.

Podczas wrześniowego spotkania Klubu Kobiet Przedsiębiorczych uczestniczki będą miały okazję poznać tajniki storytellingu, czyli tajemnicę sukcesu najciekawszych marek, produktów i liderów. Podczas prezentacji SERCE, ROZUM I SEKRETNY SOS CZYLI STORYTELLING OD KUCHNI Monika Górska przybliży uczestniczkom techniki, które wykorzystywali Steve Jobs, Soihiro Honda i Abraham Lincoln, aby wyróżnić swoją markę spośród wielu innych, a także zwróci uwagę na to, jak umiejętność opowiadania można przenieść na grunt profesjonalny i budować dzięki nim rzeszę zadowolonych i lojalnych klientów.

[b]SERCE, ROZUM I SEKRETNY SOS CZYLI STORYTELLING OD KUCHNI
Konferencja z elementami warsztatu
18 września 2013, godz. 18.00 / AIP Business Link Poznań
Malta Office Park, przy ul.Abp Baraniaka 88E/ F.


KLUB KOBIET PRZEDSIEBIORCZYCH
Główną ideą działalności Klubu Kobiet Przedsiębiorczych jest stworzenie platformy do wymiany biznesowej i ideowej dla kobiet, prowadzących własną działalność gospodarczą oraz tych piastujących decyzyjne stanowiska w rozmaitych firmach. Działania te służą zarówno wspieraniu postaw przedsiębiorczości wśród kobiet, poprzez poszukiwanie nowych partnerów biznesowych, jak również promocji pozytywnych wzorców na zewnątrz.
Klub Kobiet Przedsiębiorczych powstał w kwietniu 2008 roku, jako nieformalna inicjatywa. Przez ponad trzy lata realizował swoje działania w formie comiesięcznych Spotkań Kobiet Przedsiębiorczych. W 2011 roku Klub rozszerzył zakres działalności, tak by kobiety, które zdecydują się na członkostwo mogły rozwijać sieć kontaktów biznesowych, zarówno w sferze wirtualnej, jak i podczas wydarzeń organizowanych wyłącznie dla Klubowiczek. Obecnie każda Pani uczestnicząca w spotkaniu otrzymuje roczny dostęp do portalu STREFA KKP, służący komunikacji z firmami i zamieszczaniu własnych ogłoszeń, oraz kartę Klubu ze specjalną ofertą od naszych Partnerów.
Pomysłodawczyniami oraz organizatorkami poznańskiego Klubu Kobiet Przedsiębiorczych są Ewa Dominiak - właścicielka Studia Kreatywnego Black Hog oraz Joanna Stankiewicz - właścicielka Babilądu - Ośrodka Rozwoju Osobistego Kobiet.

AIP BUSINESS LINK POZNAŃ

AIP Business Link Poznań to innowacyjny akcelerator rozwoju biznesu. Jego zrównoważony system wspierania przedsiębiorców opiera się na 3 filarach: firmie, wiedzy i społeczności. Business Link dąży do umożliwienia firmom ekspansji na globalny rynek poprzez oferowanie swoim partnerom pakietu gotowych rozwiązań dopasowanych do ich indywidualnego modelu biznesowego, przygotowywanie szkoleń tematycznych z zakresu wiedzy niezbędnej każdemu przedsiębiorcy oraz tworzenie społeczności i umożliwienie nawiązania kontaktów z ciekawymi specjalistami, odnoszącymi sukcesy na rynkach międzynarodowych. Organizacja nie opiera się na akademickich teoriach, korzysta z modelów sprawdzonych z doświadczenia specjalistów i współpracujących z nią Mentorów, którzy dzielą się swoim sukcesem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.