Facebook Google+ Twitter

Klub Mamuśki - kolejne spotkanie

We Wrocławiu już prawie rok działa Klub Mamuśki. To miejsce dla każdej mamy - tej dopiero poznającej tajniki macierzyństwa jak i tej, która ma już spory bagaż maminych doświadczeń. Już dzisiaj kolejne spotkanie.

Tematem spotkania będzie dziecięca dieta. Zaproszony przez mamuśki ekspert - Marta Kierzkowska-Grzybek opowie o tajnikach zdrowego żywienia maluchów. Start godz. 17. Miejsce: Bistro "Francuski Piesek", ul. Włodkowica 12A. Szczegóły spotkania można znaleźć na klubowej stronie www.klubmamuski.pl, która będzie miała niedługo nową, odświeżoną odsłonę. Panie, które chcą jeszcze dzisiaj (29 lutego 2012 r.) wziąć udział w spotkaniu, proszone są o zgłoszenie imienne na maila info@klubmamuski.pl.

Klub Mamuśki zbiera się dwa razy w miesiącu. Jedno spotkanie przeznaczone jest tylko dla samych mam, a na drugie przychodzi mama i dziecko. Dziewczyny oprócz części warsztatowej, przeprowadzanej na każdym spotkaniu, mają czas na plotki i wymianę doświadczeń. Przez rok odbyły się spotkania dotyczące sfery zarządzania czasem, gotowania, tworzenia biżuterii, dbania o wygląd i zdrowie. Klub jest otwarty dla wszystkich mam.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.