Facebook Google+ Twitter

"Klub Mężusiów" w Teatrze Lutnia w Łodzi

Dowcipny scenariusz, inteligentne dialogi i gwiazdorska obsada zagwarantuje znakomitą rozrywkę. Spektakl w reżyserii Andrzeja Rozhina będzie można zobaczyć już 19 kwietnia br na deskach łódzkiego Teatru Lutnia.

Wiadomości24.pl - partner Teatru Lutnia zapraszają na komediową sztukę teatralną z Krzysztofem Tyńcem, Cezarym Morawskim, Jackiem Kawalcem i Robertem Wabichem w rolach głównych.
Plakat sztuki "Klub Mężusiów" / Fot. mat. organizatora
„Klub Mężusiów” to lekko ironiczna historia perturbacji małżeńskich. Opowiedziana została historia czterech facetów Karola, Rolanda, Andy'ego i Mario, którzy w ucieczce przed koniecznością zakupów z żonami w supermarkecie, spotykają się regularnie co tydzień w nie używanej kotłowni centrum handlowego. To czas, który wykorzystują na oglądanie spotkań piłkarskich, picie piwa i jedzenie pizzy i rozmowach o życiu, koncentrując się na porównaniu diametralnie różniących się od siebie światów - kobiet i mężczyzn. Panowie również prezentują jakże odmienne profesje. Wśród naszej czwórki jest bezrobotny lotnik, biznesmen-donżuan, strażak i informatyk. Między dowcipnymi dialogami publiczność posłucha hitów disco, do których nowe teksty napisał Krzysztof Tyniec. Organizatorzy zapewniają, że oglądając „Klub Mężusiów” publiczność bawi się doskonale.

Występują:

Roland - Krzysztof Tyniec
Karol - Cezary Morawski
Andy - Michał Milowicz/Jacek Kawalec
Mario - Robert Wabich/Bogdan Kalus

Spektakl odbędzie się 19.04.2013r. o godz. 20.

Bilety w cenie 90 zł są do kupienia w kasie teatru przy ulicy Piotrkowskiej 243 (czynna od pon do soboty w godz. 10-17) oraz w Strefie Biletów na Piotrkowskiej 59. Zamówienia grupowe można składać pod numerem telefonu 692 586 063, a także poprzez strony internetowe: www.biletyna.pl www.eventim.pl www.teatrlutnia.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.