Facebook Google+ Twitter

Klub Outsourcingu powiększa się o Członków z branży nieruchomości

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-04-27 15:25

Gdańska firma Unimor Development oraz OPG Property Professionals z Łodzi dołączyły do Klubu Outsourcingu Fundacji Pro Progressio.

Nowi Członkowie reprezentują branżę nieruchomości – niezwykle istotną z punktu widzenia sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Działalność firm deweloperskich wiąże się z rozwojem infrastruktury biurowej przystosowanej do lokowania centrów operacyjnych na danym terenie.

Niezwykle cieszy mnie, że szeregi Klubu Outsourcingu zasilą dwie firmy z branży nieruchomości. Kwestia dostępności nowoczesnej powierzchni biurowej jest jedną z kluczowych w momencie dokonywania wyboru lokalizacji inwestycji. Z tego względu działalność firm deweloperskich ściśle wiąże się z rozwojem sektora BPO/SSC w Polsce. Unimor Development swoje projekty biurowe dostosowuje między innymi do potrzeb branż finansowo-księgowej czy call center, dzięki czemu Gdańsk zyskuje kolejne dobrze ulokowane powierzchnie biurowe. OPG Property Professionals przyczynia się rozwoju infrastruktury biurowej w Łodzi nie tylko poprzez skuteczne zarządzanie budynkami, wznoszenie nowych obiektów biurowych i mieszkalnych, ale również rewitalizację już istniejących– mówi Wiktor Doktór, Prezes Fundacji Pro Progressio.

Dołączenie do Klubu Outsourcingu otwiera przed nami nowe możliwości działalności biznesowej. Realizowana przez nas inwestycja Pomerania Office zaoferuje najemcom kilka tysięcy nowoczesnej powierzchni biurowej, zlokalizowanej w bezpośrednim Śródmieściu Gdańska. Doskonałe położenie obiektu oraz dogodny dostęp do rozbudowanej infrastruktury komunikacyjnej sprawiają, że nasz projekt stanowi atrakcyjną propozycję także dla firm z sektora BPO/SSC. Liczymy, iż współpraca z Fundacją Pro Progressio przyczyni się do skutecznego dotarcia z naszą ofertą do przedstawicieli nowoczesnych usług dla biznesu – powiedział Krzysztof Paul, Prezes Zarządu UNIMOR Development S.A.

Jesteśmy podekscytowani rozpoczynającą się współpracą z Klubem Outsourcingu bowiem projekty biurowe jakie realizujemy adresujemy między innymi do branży BPO/SCC i IT. Liczymy na to, że dzięki nawiązaniu współpracy i kontaktów wśród takich właśnie przedsiębiorstw nasza oferta stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna i szyta na miarę – mówi Michał Styś, Prezes OPG PP.

Klub Outsourcingu to projekt Fundacji Pro Progressio, działającej na rzecz rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce. W jego strukturach zrzeszane są podmioty i organizacje
z branży outsourcingowej oraz jej bezpośredniego i pośredniego otoczenia. Dzięki dostępności do raportów, wiedzy i benchmarków wielu dziedzin outsourcingu, Klub daje możliwość poszerzania wiedzy branżowej, dotarcia do informacji o nowych projektach nearshoringowych i offshoringowych.
Dzięki współpracy członków Klubu Outsourcingu, klubowicze mają dostęp do wiedzy z zakresu HR, Real Estate, nieruchomości, zarządzania projektami, zarządzania kadrami i płacami, windykacji, IT, prawa, logistyki i innych dziedzin outsourcingu. Klubowicze współtworzą opracowania branżowe, popularyzują usługi outsourcingowe i mają realny wpływ na postrzeganie sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce. Członkowie Klubu są rekomendowani do uczestnictwa w wielu wydarzeniach branżowych w Polsce i poza jej granicami, zarówno, jako delegaci, mówcy jak również osoby prowadzące panele dyskusyjne na uznanych imprezach outsourcingowych.

Fundacja Pro Progressio
– misją Fundacji jest wspieranie działań służących rozwojowi i inwestycjom w Polsce,
a także optymalnemu wykorzystaniu zasobów przedsiębiorstw i sektora publicznego w kraju i na świecie.
Pro Progressio realizuje projekty, których celem jest rozwój branży outsourcingowej w Polsce. Fundacja współpracuje z sektorem publicznym (miasta, agencje rozwoju regionalnego, specjalne strefy ekonomiczne, parki naukowo-technologiczne, parki przemysłowo-technologiczne, uczelnie wyższe) i prywatnym w Polsce oraz międzynarodowymi organizacjami sektora outsourcingu. Pro Progressio wspiera, promuje i nagradza podmioty, które przyczyniają się do rozwoju dobrych praktyk w zakresie outsoucingu, optymalizacji procesów oraz kosztów. Fundacja jest pomysłodawcą i organizatorem jedynego niekomercyjnego konkursu dla branży outsourcingu. Celem Outsourcing Stars jest wyłonienie i nagradzanie najprężniej rozwijających się firm outsourcingowych oraz instytucji bezpośredniego otoczenia branży.

O UNIMOR DEVELOPMENT S.A.
Przedmiotem działalności UNIMOR Development S.A. jest tworzenie i zarządzanie nowoczesnymi nieruchomościami biurowymi, które dzięki doskonałej lokalizacji w ścisłym Śródmieściu Gdańska, zapewniają idealne otoczenie do rozwoju biznesu. Firma funkcjonuje od 1994 r. Obecnie spółka UNIMOR DEVELOPMENT S.A. koncentruje się na realizacji nowoczesnego budynku biurowego Pomerania Office, który stanowi pierwszy etap rewitalizacji zespołu budynków UNIMOR, zlokalizowanych w obrębie ulic Żabi Kruk, Wilczej i Rzeźnickiej w Gdańsku. Głównym akcjonariuszem UNIMOR Development S.A., posiadającym ponad 67 proc. akcji spółki, jest MARS Fundusz Inwestycyjny Zamknięty (MARS FIZ), zarządzany przez MS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. UNIMOR Development S.A. wraz z czterema innymi spółkami nieruchomościowymi przynależy do grupy MARS REAL ESTATE.
(Magdalena Dymek)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.