Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9803 miejsce

"Klub Patriotów", czyli doskonały thriller polityczny

"Klub Patriotów" to książka trzymająca w napięciu, co sprawia, że czyta się ją jednym tchem. Poznajemy kolejno losy bohaterów, a tym samym zagłębiamy się w intrygę, w którą zostali wplątani.

 / Fot. http://wydawnictwoamber.plDostatnie życie amerykańskiego prawnika zakłóca pewien spisek. W wyniku tego mężczyzna zostaje zmuszony do udzielenia tajemniczym agentom informacji, których w istocie nie posiada. Mimo tej absurdalnej na pierwszy rzut oka sytuacji, bohaterowi grozi śmierć. Sprawa okazuje się być bardziej skomplikowana niż mogłoby się wydawać. Zdesperowany mężczyzna chce rozwiązać ją na własną rękę. By ochronić siebie i swoją dziewczynę, a także dziecko, zamierza dojść kto za tym wszystkim stoi. Jak się okazuje całość kręci się "u góry".

Z "Klubem Patriotów" wkroczymy w świat polityki oraz manipulacji - "pociągania za sznurki" przez czołowych biznesmenów . To doskonała powieść pokazująca cenę jak i rządzę władzy. Zagłębiając się w książkę poznajemy historię bohaterów, która jest interesująca i tworzy nam spójny obraz całości. Akcja ma błyskawiczne tempo, co sprawia, że książkę czytamy szybko, a mimo to czujemy napięcie wynikające z chęci rozwikłania nurtującej nas intrygi. "Klub Patriotów" chwilami może przypominać fabułą serialu "Prison Break".

Warto wspomnieć również o autorze książki - Christopherze Reichu. Jego powieści zostały opublikowane w wielu krajach, a fantastyczny debiut sprawił, iż zajął miejsce wśród najlepszych pisarzy thrillerów politycznych. Po przeczytaniu "Klubu Patriotów" z pewnością można stwierdzić, iż jego renoma nie jest bezpodstawna.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.